Paylaş

iphone numara engelleme kalkmıyor. İphone telefonumuzda engellediğimiz bir numaranın daha sonrasında engelini kaldırmak için izlenecek çözüm yollarını anlatacağız.

Bizi rahatsız eden kişinin artık numarasını engellemek telefon üzerinden yapılabilmektedir. Önceleri bir çok kullanıcı telefonlarındaki hattı çıkarıp kırmaktaydı. Karşı tarafın size ulaşmamasını istiyorsanız bu işlem için kart kırmanıza ya da telefonu kapatmanıza artık gerek bulunmamaktadır. Arayanı engelle dediğiniz andan itibaren kişi engellenmekte ve artık sizi arasa dahi telefonunuz sürekli meşgul çalmaktadır. Ancak bir yer de karşı tarafa olan sinirimiz geçiyor ve ardından o kişinin sizi aramasını istiyorsunuz. Ya da barıştığınızda karşı taraf size mesaj göndererek seni arayamıyorum, telefonun meşgul diye bilgi verebilmektedir. İphone telefonlarınız da birinin numarasını engellediğiniz de ise o kişinin engellini kaldırmanız mümkündür. Aslında bu o kadar da zor bir işlem değil ancak bu işlemi yapan kişiler hala daha karşı tarafın arayamadığını iletmektedirler. Onun için de çözüm bilgileri yazımızın içeriğinde yer alacaktır.

iphone numara engelleme kalkmıyor

İphone numara engelini geri çekme, iphone numara engeli nasıl kalkar?, iphone telefonumda engellediğim bir numaranın engelini geri kaldırmak istiyorum, iphone numara engeli kalkmıyor, iphone numara engelini nasıl geri çekebilirim?, iphone karşı taraf beni arayamıyor. Küsünce ya da tartışınca engellediğimiz birinin numarasını daha sonrasında kaldırmak istediğiniz de bu işlemi hangi alan üzerinden sağlandığını kaleme alacağız. Bunun dışında işlemleri sizin de yapmanıza rağmen hala daha kalkmıyor ise bu durumda da nelerin gerekli olduğuna yine birlikte bakacağız.

iphone arayan engelini kaldırma

Telefonla uzun uzun konuşma sağladığınız bir sırada karşı tarafla tartışabilirsiniz. Bu kişi ailenizden biri ya da çok sevdiğiniz bir arkadaşınız olabilir. Böyle bir durumda tekrar aramasın diye kişiyi anında engelleme yapabilirsiniz. Ki bu en tabii haklarınızdan birisidir. Ancak günlük hayatta o kişiyle tekrar barışmanız durumunda işler anında değişmektedir. Çünkü artık barışma gerçekleşmiş ve sizler konuşmaya başlamış bulunuyorsunuz.

O sizi yine aradığında şayet iphone telefonunuzda hala daha engel kalkmadıysa size ulaşamayacaktır. Bu yüzden engelin geri çekilmesi gereklidir. Bunun için de telefondan ”Telefon” yazan kısma geliyoruz. Beraberinde arkadaşımızın numarasının bulup sağ tarafta bulunan (!) işaretine tıklıyoruz. Ya da rehber alanında da bu işlemi sağlayabilirsiniz. Alt tarafta bulunan ”Bu arayanı engelleme” demeniz yeterli olacaktır. Buraya tıkladığınızda engel geri kalkacaktır.

Hala daha engel geri kalkmıyor ise bunun içinde telefonumuzu kapatıp yeniden açmamız gerekecektir. İşlem aşamaları tamamlanmasına rağmen sorununuz hala daha devam ederse bunu yorumda bizlere iletebilirsiniz.

iphone numara engelleme kalkmıyor, numara engelleme kalkmıyor, iphone arayan engelini kaldırma, iphone arayandan engeli kaldırma, iphone kişi engellini kaldırma, iphone numara engelini geri çekme iphone numara engelleme kalkmıyor, numara engelleme kalkmıyor, iphone arayan engelini kaldırma, iphone arayandan engeli kaldırma, iphone kişi engellini kaldırma, iphone numara engelini geri çekme iphone numara engelleme kalkmıyor, numara engelleme kalkmıyor, iphone arayan engelini kaldırma, iphone arayandan engeli kaldırma, iphone kişi engellini kaldırma, iphone numara engelini geri çekmeiphone numara engelleme kalkmıyor, numara engelleme kalkmıyor, iphone arayan engelini kaldırma, iphone arayandan engeli kaldırma, iphone kişi engellini kaldırma, iphone numara engelini geri çekme

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here