Paylaş

iphone mesajda kişilerin resimleri gözükmüyor çıkmıyor. Mesaj alanında gözükmekte olan resmin nerede olduğunu ve nasıl geri getirileceğine ilişkin detaylar haberimizde.

Hayatımız da iletişim kaynağı olan telefonlarımız da her geçen gün kendini güncelleyerek gelişmektedir. Buna gerek çıkan uygulamalar olsun gerekse de içerisine eklenen özellikler olsun eşlik etmektedir. Son olarak iphone telefonlarda mesajlaşma içerisine girdiğimiz kişilerin fotoğrafların hemen sol tarafta yer almaktadır. Fakat bazı iphone kullanıcıları önceleri gözüken resmin sonrasında çıkmadığını ve buna neden olan detayları öğrenmek istemektedir. Tabi bunu yaparken araştırma içerisine girerek sağlamaktadır. Öncelikle o kişinin bir gmail hesabı ve kayıtlı olduğu gmail hesabına da resim koymuş olması gereklidir. Şayet karşı taraf bu işlemi yapmamışsa kişi resmi maalesef mesaj alanı kısmında da gözükmeyecektir. Bunun dışında gmaile eklenen resmin sonrasında kaldırılması halinde de kişi resmi gözükmemeye devam edecektir. Ancak bu sadece bir arkadaşınız da olmadı ise bu durumda kişi fotoğrafları göster kısmının kapalı konumda olmasından dolayı sorun yaşıyorsunuzdur.

iphone mesajda kişilerin resimleri gözükmüyor çıkmıyor

İphone mesajda kişi resmi nerede, iphone mesajda kişi resmi yok, iphone mesaj alanında kişi resmi kayboldu, iphone mesaj bölümünde kişi resmini bulamıyorum, iphone mesajda kişi resmi neden gözükmüyor, iphone mesaj alanında kişi resmi neden kayboldu, iphone mesaj alanında arkadaşım resmi nereye gitti. Bu iletilen bir çok soruların yanıtsız kalmaması yönünde yaptığımız çözüm aşamaları yazımızın içerisinde yer almaktadır.

iphone kişi fotoğraflarını göster

Kişilerin fotoğraflarının mesaj kısmında neden gözükmediğini üst alandaki paragrafta siz değerli okurlarımıza kapsamlıca iletmiş bulunuyoruz. Bunun dışında yapılması gereken işlem ise telefonumuzun ”Ayarlar>Mesajlar>Kişi fotoğraflarını göster” alanına erişim sağlayarak burada var olan tiki sağa doğru çekerek alanı aktif hale getirmek olacaktır.

Yaptığınız bu ayarlar sonrasında artık gmail hesabında resmini kaldırmamış ya da oraya resmini koymuş kişilerin resimleri karşınıza gelecektir. Gelmeyenler ise gmail hesaplarında bir resim olmadığı için bundan dolayı gelmemektedir.

iphone mesajda kişilerin resimleri gözükmüyor çıkmıyor sorunun detaylarını, nedenlerini ve buna bağlı çözüm bilgilerini size sunmuş bulunuyoruz. İyi gezintiler dilerim.

iphone mesajda kişilerin resimleri gözükmüyor çıkmıyor, iphone mesajda kişi resmi çıkmıyor, iphone mesajda kişi resmi nerede, iphone kişi fotoğraflarını göster, iphone kişi resimleri nerede, iphone kişi resimleri yok iphone mesajda kişilerin resimleri gözükmüyor çıkmıyor, iphone mesajda kişi resmi çıkmıyor, iphone mesajda kişi resmi nerede, iphone kişi fotoğraflarını göster, iphone kişi resimleri nerede, iphone kişi resimleri yok iphone mesajda kişilerin resimleri gözükmüyor çıkmıyor, iphone mesajda kişi resmi çıkmıyor, iphone mesajda kişi resmi nerede, iphone kişi fotoğraflarını göster, iphone kişi resimleri nerede, iphone kişi resimleri yokiphone mesajda kişilerin resimleri gözükmüyor çıkmıyor, iphone mesajda kişi resmi çıkmıyor, iphone mesajda kişi resmi nerede, iphone kişi fotoğraflarını göster, iphone kişi resimleri nerede, iphone kişi resimleri yok

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here