Paylaş

iphone mesajda kişilerin fotoğrafları gözükmesin. İphone telefonumuzda mesaj alanında kişilerin resimleri çıkmasın ya da gelmesin diyenler için çözüm yazımızda.

Bir çok kişiyle bir çok alanda mesajlaşma içerisine giriş sağlamaktayız. En tabii olarak bu bizim hakkımızdır. Bazen de normal olarak mesajlaşma içerisine girdiğimiz durumlarda olmaktadır. Örneğin eğer internet hakkımız yok ise hiç bir sosyal medya alanında mesajlaşma içerisine giremeyiz. Bu ve benzeri tarz durumlarda iletişim sağlanabilmesi için kendi hatlarımız üzerinden normal mesajlaşma alanı üzerinden işlem sağlarız. Ancak bazı iphone kullanıcıları mesajlaşma içerisine girmiş oldukları kişilerin resimlerinin sol tarafında görmektedir. Kendine özgü görmesini isteyen kullanıcıların bu resimlerin mesaj alanında gözükmesini istememektedir. Bunun bir formülü ya da bir  ayarı var mı diye araştırma içerisine girmektedir. Biz de konunun incelemesini ve araştırmasını sağlayarak durumun çözüme kavuşması ve mesaj alanında arkadaşlarınızın resimlerinin gözükmemesi için sağlayacağını ayarları araştırdık.

iphone mesajda kişilerin fotoğrafları gözükmesin

İphone telefonumda arkadaşlarımın fotoğrafları mesajda gözükmesin, iphone mesaj alanında arkadaşlarımın resmi gözükmesin, iphone mesajda fotoğraflar çıkmasın, iphone mesaj bölümünde fotoğrafların çıkmasını istemiyorum, iphone mesaj da resin gelmesin, iphone mesaj da fotoğraf gelmesin, iphone telefonumun mesaj alanında kişiler görünmesin. Gibi bir çok araştırma sağlanmış olduğundan eminiz. Bu araştırmaların neticesiz kalmasını istemediğimiz için de incelemeleri tamamlayarak durumu detaylıca paylaşımını sağlayacağız.

iphone mesajda kişi resmi çıkmasın

Normal mesajlaşma alanında mesajlaşma sağladığımız birinin resminin çıkması bazı kullanıcıların canını sıkmaktadır. Çünkü telefon belki babasının eline, sevdiğinin eline ya da bir çocuğun eline geçtiğin de o kişinin resminin gözükmesi istenmemektedir. Durumun önüne geçilmesi ve sorunun temelli ortadan kalkması için o kişiyi rehberden silmenize artık gerek bulunmamaktadır.

Çözüm işlemleri için öncelikle ”Ayarlar” kısmına giriş sağlıyoruz. Sonrasında ”Mesajlar” bölümüne erişim gerçekleştiriyoruz. Karşımıza gelen ekranda ise ”Kişi fotoğraflarını göster” seçeneğini sola doğru çekmeniz halinde sorun tamamen ortadan kalkmış olacaktır. Artık mesaj alanında kişi resimleri görünmeyecektir.

iphone mesajda kişilerin fotoğrafları gözükmesin ayarlarını sağladık. Sorun için aklınıza takılan farklı bir bilgi var ise bunu bizimle yorumda paylaşınız.

iphone mesajda kişilerin fotoğrafları gözükmesin, iphone arkadaşlarımın resimleri gözükmesin, iphone mesajda resim gözükmesin, iphone mesajda kişi resmi çıkmasın, iphone mesajda fotoğraf gelmesin, iphone mesajda arkadaşların fotoğrafı gözükmesin

iphone mesajda kişilerin fotoğrafları gözükmesin, iphone arkadaşlarımın resimleri gözükmesin, iphone mesajda resim gözükmesin, iphone mesajda kişi resmi çıkmasın, iphone mesajda fotoğraf gelmesin, iphone mesajda arkadaşların fotoğrafı gözükmesin iphone mesajda kişilerin fotoğrafları gözükmesin, iphone arkadaşlarımın resimleri gözükmesin, iphone mesajda resim gözükmesin, iphone mesajda kişi resmi çıkmasın, iphone mesajda fotoğraf gelmesin, iphone mesajda arkadaşların fotoğrafı gözükmesiniphone mesajda kişilerin fotoğrafları gözükmesin, iphone arkadaşlarımın resimleri gözükmesin, iphone mesajda resim gözükmesin, iphone mesajda kişi resmi çıkmasın, iphone mesajda fotoğraf gelmesin, iphone mesajda arkadaşların fotoğrafı gözükmesin

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here