Paylaş

iphone mesaj gönderilemedi gitmiyor. Telefonunuz da birine mesaj gönderimi sağladığınız da kırmızı ünlem işareti geliyorsa çözüme dair detaylar yazımızda.

Teknoloji devi Apple firmasının üretimini sağlamış olduğu iphone telefonlarda sınırsız özellikler kendine yer edinmiş durumdadır. Teknolojinin ilerlemesinde çok önemli imzalar atan Apple her alanda hızla ilerlemektedir. Mesajlaşarak iletişim ise tek kullandığımız alanlardan birisi olmuştur. İphone telefonlarında whatsapp, facebook, instagram ve daha bir çok alanda bir çok kişilerle mesajlaşmayı gerçekleştirebiliyoruz. Normal mesajlaşma işlemlerini de elbetteki kullanmaktayız. İphone telefon kullanıcıları rehberlerindeki kişilere mesaj gönderme de sorunlarla karşılaştıklarını dile getirmektedir. Kimi kullanıcılar da gönderilen mesaj sonrasında mesaj gönderilmedi uyarısı geldiğini belirmektedir. Yani mesajın gitme aşamasında oluşan sorun karşı tarafın bizim mesajımızı görmemesine neden olmaktadır. Oluşan sorunun giderilebilmesi için de nelere bakılmasını gerektiğini kapsamlıca araştırmış bulunuyoruz.

iphone mesaj gönderilemedi gitmiyor

İphone mesaj gönderilmedi diyor, iphone mesaj gitmiyor, iphone mesaj neden gönderilmiyor, iphone mesaj neden gitmiyor, iphone mesaj ayarları, iphone mesajım karşı tarafa gönderilmiyor, iphone bazı mesajlar gönderilmedi diyor, iphone telefonumda birine mesaj gönderdiğimde gönderilmedi hatası geliyor. Gönderilen bir mesaj aradan zaman geçtikten sonra gönderilmedi olarak tekrarında geri dönüyorsa oluşan hatanın temelinde yatan nedene bakacağız. Böylelikle mesajımızı karşı tarafa sorunsuz bir şekilde göndereceğiz.

iphone kırmızı ünlem çıkıyor

Mesaj gönderilmesine rağmen sonrasında gelen kırmızı ünlem işareti bir çok iphone kullanıcısını hem sıkıntıya sokmakta hem de sinir etmektedir. Oluşan bu sıkıntı sebebiyle kişiler mesaj yolladıkları kişilerle iletişime geçememektedir. Bu da ister istemez sıkıntıya girmenize neden olabilir.

iphone mesaj gönderilemedi gitmiyor, iphone mesaj gönderilemedi, iphone kırmızı ünlem çıkıyor, iphone mesaj gitmiyor, iphone mesajda ünlem çıkıyor, iphone mesaj gitmeme sorunu

Önemli bir mesajın karşı tarafa ulaşılamaması o an ki işin aksamasına neden olabiliyor. Böyle bir hata mesajı aldığınız da ise hatanın yanında bulunan kırmızı ünlem (!) işaretinin üzerine tıklıyoruz. Ve gelen seçenek ekranında ”Yeniden dene” butonuna tıklamanız da fayda bulunmaktadır.

Yeniden dene dedikten sonra mesaj gönderimi sağlanmış olması gerekiyor. Olmaz ise telefonun ”Ayarlar” bölümüne girdikten sonra ”Mesajlar” kısmına erişim sağlıyoruz. Mesajlar alanında var olan ayarları kontrol ederek sorunumuzun giderilmesini sağlayabilirsiniz. Belirtilen ayarlar sonrasında iphone mesaj gönderilemedi gitmiyor sorunumuz giderilecektir.

iphone mesaj gönderilemedi gitmiyor, iphone mesaj gönderilemedi, iphone kırmızı ünlem çıkıyor, iphone mesaj gitmiyor, iphone mesajda ünlem çıkıyor, iphone mesaj gitmeme sorunu iphone mesaj gönderilemedi gitmiyor, iphone mesaj gönderilemedi, iphone kırmızı ünlem çıkıyor, iphone mesaj gitmiyor, iphone mesajda ünlem çıkıyor, iphone mesaj gitmeme sorunuiphone mesaj gönderilemedi gitmiyor, iphone mesaj gönderilemedi, iphone kırmızı ünlem çıkıyor, iphone mesaj gitmiyor, iphone mesajda ünlem çıkıyor, iphone mesaj gitmeme sorunu

 

5 YORUMLAR

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here