Paylaş

iphone mesaj gelmesin engelleme. Telefonumuzda istemediğimiz birinin tarafımıza mesaj göndermemesi için hangi ayarların ele alınması gerektiğini kontrol edeceğiz.

Sevdiklerimizden, arkadaşlarımızdan ya da akrabalarımızdan gün içerisinde bir çok mesaj almaktayız. Gelen mesajlara bağlı olacak şekilde yanıtlar vererek iletişim kurmaktayız. Eğer internetimiz hattımızda yoksa bu durumda normal mesaj alanını kullanmak durumdasınız. Çünkü facebook, instagram ya da whatsapp hesaplarında birine mesaj atabilmeniz için internet ağının olması gerekiyor. Bu yoksa iletişime geçme imkanınız bulunmamaktadır. Yalnız küstüğümüz ya da birinin bizi rahatsız etmesi durumunda o kişinin numarasını engellemeniz yeterli olmaktadır. Fakat arayanı engelleme işlemlerini kolaylıkla yapan kullanıcılar mesaj engelleme işlemlerinin nereden sağlandığını merak etmektedir. Yaşanan bu durumun kontrollerini yaparak ilgili araştırmalarımızı tamamladık. Beraber sağlayacağımız işlem ayarları sonrasında artık böyle bir durum ile karşı karşıya kalmayacaksınız. Sizi rahatsız eden ya da mesaj gelmesini istemediğiniz kişinin numarasının mesaj alanında nasıl engelleneceğini sunacağız.

iphone mesaj gelmesin engelleme

İphone birinden mesaj gelmesini istemiyorum, iphone mesaj nasıl engellenir?, iphone mesaj gelmesin, iphone engellediğim kişiden mesaj gelmesin, iphone rahatsız eden kişinin mesajlarını engelleme, iphone telefonda mesaj nasıl engellenir?, iphone telefonumda mesaj engelleme işlemlerini sağlamak isteyenler için adımları tek tek aktaracağız. Bu işlemler sonrasında artık sorun giderilmiş ve belirlenen kişiden normal olarak mesaj alma işleminin önüne geçmiş olacaksınız.

İphone mesaj gönderilmesin

Birinin sizi rahatsız etmesi durumunda telefonu kapatıp kartı kırmanıza gerek bulunmamaktadır. Mesaj alanında huzursuz ediyorsa sosyal medya hesaplarında engelleme olduğu gibi telefonlarda da engellemesini sağlayabilirsiniz. Nasıl ve nereden olduğunu merak edenler arasında iseniz sizi daha fazla merakta bırakmayacağız.

  1. Telefonumuzun mesajlar alanına geldikten sonra mesaj gelmesini istemediğiniz kişinin üzerine tıklayalım.
  2. Sonrasında sağ üst tarafta bulunan (!) işaretine tıklıyoruz.
  3. Buraya tıkladıktan sonra karşımıza gelen bilgilendirmenin sağ üst alanında bulunan > işaretine tıklıyoruz.
  4. Açılır ekranın alt sekmesinde bulunan (Bu arayanı engelle) diyerek ya da arama ikonuna tıklayıp son aramalar alanına gelerek bu işlemi tamamlayabilirsiniz.
  5. Gerçekleştirilen işlem aşamaları sonrasında artık karşı taraftan gelen mesajların önüne geçmiş olacaksınız.
  6. Eğer bu aşamada başarısız olursanız operatör ile iletişime geçmeniz gereklidir.

iphone mesaj gelmesin engelleme tüm bu hususları ele alarak müdahale yaparsanız sorun giderilmiş olacaktır.

iphone mesaj gelmesin engelleme, iphone mesaj gelmesin, iphone mesaj gönderilmesin, iphone mesaj engelleme,iphone mesaj engelleme nasıl yapılır, iphone mesaj engelleme 2018

iphone mesaj gelmesin engelleme, iphone mesaj gelmesin, iphone mesaj gönderilmesin, iphone mesaj engelleme,iphone mesaj engelleme nasıl yapılır, iphone mesaj engelleme 2018 iphone mesaj gelmesin engelleme, iphone mesaj gelmesin, iphone mesaj gönderilmesin, iphone mesaj engelleme,iphone mesaj engelleme nasıl yapılır, iphone mesaj engelleme 2018iphone mesaj gelmesin engelleme, iphone mesaj gelmesin, iphone mesaj gönderilmesin, iphone mesaj engelleme,iphone mesaj engelleme nasıl yapılır, iphone mesaj engelleme 2018

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here