Paylaş

iphone mesaj engeli kalkmıyor mesaj gelmiyor. İphone telefonda mesaj gelmesin diye engellediğiniz bir numaranın engelinin nasıl kaldırılacağı yazımızda.

Günlük yaşamda olduğu gibi telefonlarımızda da sevdiğimiz biriyle kavga edebiliyoruz. Sözlü yada mesaj yoluyla edilen kavgalar sonrasında o kişinin bir şekilde numarasını engellemeye gitmekteyiz. Sosyal medya hesabı üzerinde kavga ettiyseniz doğrudan o alan üzerinden engellemesini sağlarız. Ancak telefonda normal mesajlaşma alanında kavga yoluna gittiyseniz bu durumda da telefon ayarları içerisinde numaranın engellemesini sağlarız. Engellenen numara sonrasında o kişiden gelen mesajları görmezsiniz. Bazı kullanıcı kitlesi ise gelen mesajlara tepki vermeyince karşı taraf engellendiğini hissetmektedir. Bu ve benzeri tarz durumlar sonrasında o kişiyle barıştıktan sonra karşı taraf kendisine mesajlarının iletilmediğini ilettiğinde durumu fark edecektir. Böyle bir durum sonrasında da engelin tekrar geri çekilmesi gereklidir. Nitekim bu tüm sosyal medya hesapları içinde geçerliliğini korumaktadır. İşlem aşamalarının devreye alınabilmesi için ise mesaj engelinin kaldırılabilmesi için çözüm yöntemleri aşağıda yer almaktadır.

iphone mesaj engeli kalkmıyor mesaj gelmiyor

İphone arkadaşım bana mesaj atamıyor, iphone karşı tarafın mesajı gelmiyor, iphone mesaj gelmiyor, iphone mesaj engelini kaldırma, iphone mesaj engeli nasıl kalkar?, iphone telefonundan gelen mesajların engelini kaldırma, iphone mesaj bana atılmıyor mu? Engellediğiniz birinin engelini geri kaldırmadığınız durumda o kişiden gelen mesajlar sizlere ulaşmayacaktır. Bu da size sorun yaşatmaya sebebiyet verecektir. İphone telefonundan mesajın gelmemesi için yaptığınız işlemin geri çekilebilmesi için makalemiz yeterli olacaktır.

iphone mesaj engeli kalkmıyor

Mesaj gelmemesi için engellediğimiz kişinin engelinin geri kaldırılabilmesi için yapacağınız işlem aşamaları oldukça basittir. Yapılması gerekenler için izlenecek çözüm yöntemleri ise makalemizde detaylı olacak şekilde yer verilmiş durumdadır.

Telefondan mesajlar bölümüne girdikten sonra engellediğimiz numarayı buluyoruz. Eğer yok ise siz karşı tarafa bir mesaj gönderin. Sonrasında bu alana düştükten sonra sağ üst alanda bulunan (!) işaretine tıklıyoruz. O alana tıkladıktan sonra gelen ekran içerisinde yine sağ üst bölümde bulunan > işaretine tıklıyoruz. Tüm bu sağlanan işlemler sonrasında bu arayanı engelleme alanına tıklamanız yeterli olacaktır.

Gerçekleştirilen işlem aşamaları sonrasında  iphone mesaj engeli kalkmıyor mesaj gelmiyor hala daha devam ederse telefonu kapatıp açmanız sonrasında sorun giderilmiş olacaktır.

iphone mesaj engeli kalkmıyor mesaj gelmiyor, iphone mesaj engeli kalkmıyor, mesaj gelmiyor, mesaj engeli kalkmıyor, iphone mesaj gelmiyor, iphone mesaj engeli kaldırma

iphone mesaj engeli kalkmıyor mesaj gelmiyor, iphone mesaj engeli kalkmıyor, mesaj gelmiyor, mesaj engeli kalkmıyor, iphone mesaj gelmiyor, iphone mesaj engeli kaldırma iphone mesaj engeli kalkmıyor mesaj gelmiyor, iphone mesaj engeli kalkmıyor, mesaj gelmiyor, mesaj engeli kalkmıyor, iphone mesaj gelmiyor, iphone mesaj engeli kaldırma iphone mesaj engeli kalkmıyor mesaj gelmiyor, iphone mesaj engeli kalkmıyor, mesaj gelmiyor, mesaj engeli kalkmıyor, iphone mesaj gelmiyor, iphone mesaj engeli kaldırmaiphone mesaj engeli kalkmıyor mesaj gelmiyor, iphone mesaj engeli kalkmıyor, mesaj gelmiyor, mesaj engeli kalkmıyor, iphone mesaj gelmiyor, iphone mesaj engeli kaldırma

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here