Paylaş

iphone konum servislerini kapatma kapanmıyor. İphone telefonunda konumun gözükmesin istiyorsanız bunun için yapmanız gereken işlem adımlarını kaleme aldık.

Yer bildirimini bir çok hesap üzerinden sağlamasını gerçekleştirmekteyiz. Whatsapp, instagram, facebook ve twitter gibi hesaplarda bu yer bildirimleri oldukça işimizi görmemektedir. Ancak bazı kullanıcılar da konum servislerini kapatmak ve bulunduğu alanı kimsenin bilmesini istememektedir. Böyle bir durumda ise telefonun kendi içerisinde var olan konum servisinin kapatılması gereklidir. İphone telefonunda ise konum servis ayarlarının nereden ve nasıl kapatılacağı herkes tarafından merak edilmektedir. Telefonunuz da konumun kapatılması adına gerçekleştirmeniz gereken işlemleri konu almış olduğumuz bu yazımızda yapılan işlem ayarları sonrasında sorun çözüme kavuşmuş olacaktır. Sizden isteğimiz belirtilen işlemlerin doğru olacak şekilde sapmadan yapmanızdır. Adımları doğru yapmanız çözüme net bir şekilde ulaşımınızı sağlayacaktır.

iphone konum servislerini kapatma kapanmıyor

iphone konum kapanmıyor, iphone konum servisini kapatma, iphone konum nasıl kapatılır, iphone konum ayarları, iphone konum servisi, iphone konumu nereden kapatabilirim?, iphone konum kapatmak için ne yapmam gerekiyor, iphone konum kapansın istiyorum. Uygulamalarımızın hiç birinin var olduğumuz konuma erişmesini istemiyorsak eğer telefon içerisinde o konumun kapatılması yönelik işlemleri sağlamanız gereklidir. İphone telefonlarında bunu nasıl yapacağınızı yazı içerisinde sizlere belirteceğiz.

iphone konum nasıl kapanır

Konumun iphone telefonunuzdan kapatılabilmesi için ilk olarak telefonumuzun menü ekranına geliyoruz. Menü ekranına geldikten sonra ”Ayarlar” bölümüne giriş gerçekleştirelim. Sonrasında ”Gizlilik” seçeneğini göreceksiniz. Bu alana tıklayarak işlem adımlarımıza devam ediyoruz.

Gelecek olan ekran bilgilendirmesinde ise tarafınıza ”Konum servisleri” adı altında bir yazı sunacaktır. Bu alana tıklayıp içerisine giriş yaptıktan sonra ”Açık” olan konumu kapalı hale getirilmesi sağlayabilirsiniz. Böylelikle hem telefonun konum servisi kapalı durumda dururken hemde yüklemiş olduğunuz uygulamalarda konum kapalı durumda duracaktır.

Bu alanı aktif hale getirmeden konum bilgilerinize ilişkin işlemler sağlanmayacaktır. Yani böylelikle iphone konum servislerini kapatma kapanmıyor sorunumuz giderilmiş olacaktır. Yapılan bu müdahaleler ile birlikte hala daha bir sorun var ise telefonu kapatıp açarak işlemleri tamamlayabilirsiniz. Olmadı ise bu durumda bize yorumdan aldığınız hataları iletmeniz bildirmeyi unutmayınız.

iphone konum servislerini kapatma kapanmıyor, iphone konum kapatma, iphone konum kapanmıyor, iphone konum servisi kapanmıyor, iphone konum nasıl kapanır, iphone konum ayarları

iphone konum servislerini kapatma kapanmıyor, iphone konum kapatma, iphone konum kapanmıyor, iphone konum servisi kapanmıyor, iphone konum nasıl kapanır, iphone konum ayarları iphone konum servislerini kapatma kapanmıyor, iphone konum kapatma, iphone konum kapanmıyor, iphone konum servisi kapanmıyor, iphone konum nasıl kapanır, iphone konum ayarlarıiphone konum servislerini kapatma kapanmıyor, iphone konum kapatma, iphone konum kapanmıyor, iphone konum servisi kapanmıyor, iphone konum nasıl kapanır, iphone konum ayarları

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here