Paylaş

iphone konum servisleri açılmıyor çalışmıyor. İphone uygulamalarda konum paylaşmıyorsa konum servisleri kapalıdır. Açmak için izlemeniz gereken yol aşağıdaki gibidir.

Telefonlarımıza indirilen uygulamalarda bir çok kullanıcı konum bulamadıklarını ya da konumun açılmadığını dile getirmektedir. Facebook, twitter ya da instagram gibi hesaplarda konum ayarlarını aktif etmenize rağmen konum açılmıyorsa bu durumda telefondan işlem sağlamanız gereklidir. İphone telefonunda konum servisleri kapalı oluşundan ötürü diğer uygulamalarda da konumlar gözükmemektedir. Siz kendi isteğinize bağlı olarak hangi uygulama da konumun gözüküp gözükmediğini belirleme işlemlerini sağlayabiliyorsunuz. Fakat bir çok iphone kullanıcısı konum servisleri kapalı iken nasıl açılacağı konusunda bilgiye sahip değildir. Buna sahip olabilmeniz ve konumların artık tüm uygulamalarınızda gözükme sağlanabilmesi için ayarların tek tek nasıl ele alınacağını size sunumunu sağlıyor olacağız. Böylelikle konum bulunamıyor, konum gözükmüyor ya da konum çalışmıyor yönünde ki arızalıların da önüne geçmiş olacaksınız.

iphone konum servisleri açılmıyor çalışmıyor

İphone telefonumda konum bulamıyorum, iphone konum açılmıyor, iphone konum çalışmıyor, iphone konum nerede, iphone konum servisleri açılmıyor, iphone konum servisi nereden açılır?, iphone konum servisini açamıyorum, iphone konum servisleri nasıl açılacak? Gibi gelen şikayetlerin çözümü yönünde girilen araştırma için telefondan hangi adımların izlenmesi gerektiğine dair bilgileri sizlerin huzuruna sunacağız. Sağlanacak işlem ayarları ile birlikte sorunumuz giderilmiş ve uygulamalarda konum özelliklerini artık kullanıyor olacaksınız.

iphone uygulama konum paylaşmıyor

İndirmiş olduğunuz bir uygulama da ya da bir kaç uygulama da konum servisi yok ise ya da konum hiç bir şekilde bulunmuyorsa sorun telefon kaynaklıdır. Yani temel bir sorun değil sadece konum bilgileri kapalı olmasından dolayı sorun yaşıyorsunuz. Dolayısıyla iphone bir telefon kullanımı sağlıyorsanız sorununuzun giderilmesi ise oldukça basittir.

Telefonumuzun içerisinden ”Ayarlar” bölümüne giriş yapıyoruz. Sonrasında ise ”Gizlilik” seçeneğine tıklıyoruz. Gelecek olan ekranda ”Konum servisleri” yazması gerekiyor. Buraya tıkladığınız da konum servisleri kapalı ise bu alanı aktif hale getirebilirsiniz. İsterseniz de aşağıda var olan uygulamalardan hangisine izin verilsin verilmesin bunu da kendiniz belirlemesini sağlayabiliyorsunuz.

Yapılandırdığımız işlem ayarları ile birlikte iphone konum servisleri açılmıyor çalışmıyor sorunu da ortadan kalkmış olacaktır. Eğer hala daha açılmıyor ise telefonu kapatıp tekrar açmanız halinde bu alanda karşılaşılan problemler giderilecektir.

iphone konum servisleri açılmıyor çalışmıyor, konum servisi açılmıyor, konum paylaşmıyor, iphone uygulama konum paylaşmıyor, iphone konum servisi açılmıyor, iphone konum servisi açma

iphone konum servisleri açılmıyor çalışmıyor, konum servisi açılmıyor, konum paylaşmıyor, iphone uygulama konum paylaşmıyor, iphone konum servisi açılmıyor, iphone konum servisi açma iphone konum servisleri açılmıyor çalışmıyor, konum servisi açılmıyor, konum paylaşmıyor, iphone uygulama konum paylaşmıyor, iphone konum servisi açılmıyor, iphone konum servisi açma

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here