Paylaş

iphone konferans araması yapamıyorum. Telefonlar birisiyle konuşurken üçüncü kişiyi konuşmaya nasıl dahil edeceğinize ilişkin bilgileri konu alacağız.

İkili yaptığımız görüşmelerde bir kişi hakkında görüşme yapıyorsak o esnada üçüncü kişiyi görüşmeye dahil edebilirsiniz. Ya da siz biriyle görüşürken diğer kişiyi arayıp onunla görüşme sağlayabilirsiniz. Kendisine hiç belli etmediğiniz taktirde üçüncü kişiyle yaptığınız konuşmayı diğer hatta olan kişi dinleyebilmektedir. Konferans araması sadece iphone telefonlarında değil android telefonlarında da yapılmaktadır. Daha önceleri android bir telefon kullanırken iphone telefonuna geçiş sağladıysanız konferans aramasının nasıl olacağını bilemiyor olabilirsiniz. Biriyle telefon görüşmesi yaptığınız sırada zaten telefon ekranınızda tuş takımının olduğunu görebilirsiniz. Ekranda görünen bilgiler üzerinden ayarlarımızın nasıl ilerlediğini gerek görsel gerekse de yazılı olacak şekilde anlatımını sağlayacağız.

iphone konferans araması yapamıyorum

İphone konferans araması olmuyor, iphone konferans görüşmesi nasıl yapılır, iphone telefonumda konferans nerede, iphone konferans araması için nereye girmem gerekiyor, iphone telefonunda konferans araması yapılmıyor. Telefonunuzda konferans aramasının sağlanabilmesi için gerekli olan ayarları tek tek işleme aldıktan sonra üçüncü kişiyi görüşmeye dahil edebileceksiniz. Birisi sizin arkanızdan konuşmuş ve o konuştuğu kişide size bunu belirtmişse onunla görüşme içerisindeyken bunun doğruluğu için arattırma yaptırabilirsiniz.

iphone konferans araması nasıl yapılır

Konferans aramasının devreye alınabilmesi için ilk olarak biriyle görüşme gerçekleştirelim. Yani telefonunuzdan birini arayıp daha sonrasında bu görüşmeye farklı birini dahil edelim. Aramış olduğumuz kişiyle görüşme sağlarken ekranda bulunan Arama ekle butonuna tıklıyoruz.

iphone konferans araması yapamıyorum, iphone konferans araması, iphone konferans yapılmıyor, iphone konferans nasıl yapılır, iphone konferans görüşmesi, iphone konferans ayarları
  • Telefonunuz sizi otomatik olarak rehbere yönlendirecektir. Rehberde konferans aramasına katılacak kişinin numarası yok ise bunu el ile kendiniz girebilirsiniz.
  • Numara bilgileri girilmesiyle birlikte ilk görüşme yaptığınız kişi sizi beklemesi gerekiyor. Telefonunuz girdiğiniz numarayı arayacaktır. Karşı taraf görüşmeye cevap vermesiyle birlikte yine aynı tuş ekranından Konferans yazan butona tıklamanızla beraber işlemler tamamlanacaktır.
  • Artık üçlü bir görüşme gerçekleştirilmesinden ötürü görüşme içerisinde isteyen kişi sesini çıkarması halinde karşı tarafta olanların ikisi de sesini duyacaktır.
iphone konferans araması yapamıyorum, iphone konferans araması, iphone konferans yapılmıyor, iphone konferans nasıl yapılır, iphone konferans görüşmesi, iphone konferans ayarları

Konferans aramasıyla alakalı aklınıza takılan ya da merak ettiğiniz farklı yerler olursa bunu bize yorum alanından belirtmeniz halinde durumu tarafımıza bildirebilirsiniz.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here