Paylaş

iphone klavye tahminini kapatma çalışmasın. iPhone cihazınızda tahmini kapatabilmeniz için sağlanacak ayarları yazımızda bulabilirsiniz.

Apple servisinin üretimini gerçekleştirmiş olduğu iphone cihazlarında biriyle yazışma sırasında yazacağınız kelimeler öncesinde tahmin edilmektedir. Sosyal medya uygulamaları ve normal mesajlaşma uygulamalarında yazışmalarımız ise daha fazlalaştı. Artık iletişimizin birçoğunu mesajlaşarak sağladığımız için yazım sırasında oluşan hatalar can sıkıcı olabilmektedir. Kimi kullanıcılar tahminin olmasından memnunken bir çok kullanıcı da bundan memnun değildir. Tahmini yaparak yazmak istediğiniz cümlenin farklı lans edilmesi bir daha sil baştan dönemece sizleri sokmaktadır. Böyle bir durumun yaşanmaması ve önüne geçilebilmesi için telefonun ayarlar bölmesinden tahmini kapatmak sizin elinizdedir. Eğer daha öncesinde android cihaz kullanıyorsanız iphone telefonu sonrasında aldıysanız özelliğini bilememeniz gayet normaldir.

iphone klavye tahminini kapatma çalışmasın

iPhone tahmin nasıl kapatılır, iphone tahmin kapatma, iphone klavye tahmini kapatmak istiyorum, iphone klavye tahmini nereden kapanıyor, iphone klavye tahmin çalışmasın istiyorum, iphone klavye tahmini çalışmaması için ne yapmam gerekiyor. Özellikle hızlı yazan kullanıcılarda bu sorun oldukça sık meydana gelebilmektedir. Yazdığı yazıyı doğru yazmasına rağmen tahminin devreye girmesi sonucu böyle aksaklıklarla karşı karşıya kalabilirsiniz. Duruma dur diyebilmek için aşağıdaki adımları sağlayabilirsiniz.

iPhone klavye tahmini nasıl kapabilirim

İphone telefonunuzda biriyle mesajlaşma sırasında sürekli gelen tahminden artık sıkıldıysanız tahmini kapatmak için sağlanacak ayarları inceleyelim.

iphone klavye tahminini kapatma çalışmasın, iphone klavye tahmin kapatma, iphone klavye tahmin nasıl kapatılır, iphone klavyemde tahmin çalışmasın, iphone telefonda tahmini kapatma, iphone klavye tahmini kapanmıyor

  • Öncelikle menü ekranında ‘’Ayarlar’’ alanına giriş işlemi gerçekleştiriyoruz.
  • Ayarlara girdikten sonra genel başlığına tıklıyoruz.
  • Oradan da ‘’Klavye’’ bölümüne giriş gerçekleştirelim.

Klavye içerisine girdiğiniz de kullanım yaptığınız klavyeye dair tüm detayları görebilirsiniz. Burada muhtemelen tahmin açıktır. Açık olan tahminin devre dışı kalabilmesi için de sola kaydırmak yeterlidir.

Siz sola kaydırdıktan sonra klavyeye girdiğiniz de hala daha tahmin devam ediyorsa bir kere telefonu kapatıp açarak denemekte fayda bulunuyor. Yapılan ayarlarla birlikte sorununuz ortadan kalkacaktır. Gelecek yeni bir güncelleme de ayarlar yine ilk haline dönebilir. Böyle bir durumda tahmin devreye girerse yine aynı işlemleri tekrar sağladığınız da sorun kalmayacaktır.

İphone klavye tahminini kapatma çalışmasın sorunuyla ilgili çözüm aşamalarını belirtilen şekilde işleme sağlayabilirsiniz. Haricinde sizin için hazırladığımız iphone facetime kapatma kapanmıyor konumuzu kontrol edebilirsiniz.

iphone klavye tahminini kapatma çalışmasın, iphone klavye tahmin kapatma, iphone klavye tahmin nasıl kapatılır, iphone klavyemde tahmin çalışmasın, iphone telefonda tahmini kapatma, iphone klavye tahmini kapanmıyor iphone klavye tahminini kapatma çalışmasın, iphone klavye tahmin kapatma, iphone klavye tahmin nasıl kapatılır, iphone klavyemde tahmin çalışmasın, iphone telefonda tahmini kapatma, iphone klavye tahmini kapanmıyoriphone klavye tahminini kapatma çalışmasın, iphone klavye tahmin kapatma, iphone klavye tahmin nasıl kapatılır, iphone klavyemde tahmin çalışmasın, iphone telefonda tahmini kapatma, iphone klavye tahmini kapanmıyor

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here