Paylaş

iphone klavye tahmini çalışmıyor gelmiyor. İphone telefonunuz da klavye tahmin sözcüğünün sıfırlanması için nelerin gerekli olduğuna birlikte bakacağız.

İnstagram, facebook, twitter ve whatsapp hesaplarında sürekli olarak mesajlaşma içerisindeyiz. Bunun yanında bir de telefonumuzun mesajlaşma alanı üzerinde mesaj alışverişin de bulunmaktayız. Tüm bunları ele aldığımız da klavyeyi zamanla çok hızlı bir şekilde kullanıp hangi ayarın nerede olduğunu ezber haline getirmekteyiz. Bunun yanına ek olarak tahmini sözlüklerinde bu noktada fazlalaştığı gözlemlenmektedir. Fakat son dönemler de klavya tahmini çalışmadığı ya da istenilen sözlüklerin iphone telefonlarda kullanıcıların önüne sunulmadığına ilişkin bilgilendirme sunulmaktadır. Bu da kullanıcının mağduriyet yaşamasına sebebiyet vermektedir. İphone telefon kullanıcılarımız için klavye tahminin çalışması ve sözlüklerin yeniden düzene girmesi için yapılması gerekenlerin detaylı kontrollerini inceledik. Yapılan işlem aşamaları sonrasında artık böyle bir sorun ile karşı karşıya kalmadan dilediğiniz gibi yazışmalarınıza devam edebilirsiniz. Hem bu sistemle daha hızlı bir şekilde yazma olanağınız bulunmaktadır.

iphone klavye tahmini çalışmıyor gelmiyor

İphone klavye tahmini açılmıyor, iphone klavye tahmini gelmiyor, iphone klavye sözlükler yanlış geliyor, iphone klavye tahmini çalışmıyor, iphone klavye tahmin neden çalışmıyor, iphone klavye ayarları nasıl yapılır?, iphone klavye tahmin ayarlarını yapmak istiyorum, iphone klavye tahmin işlem adımları. İphone telefonlarında var olan klavye ayarlarının gerçekleştirilebilmesi ve sıfırlanabilmesi adına hangi adımların takip edilmesi gerektiğini size sunacağız. Bu saye de hem klavye tahmini çalışacak hemde sözlükler yeniden yapılandıracak kendisini.

iphone klavye sözlüğünü sıfırla

Yazmak istediğiniz de tahmin bilgilendirmeleri karşınıza çıkmıyorsa bu durumda klavye sözlüğünün sıfırlamasının yapılması gerekiyor. Sonrasında artık klavye tahmini çalışır hal alacaktır. İşlem aşamaları için telefonunuzdan ”Ayarlar” bölümüne giriş yaparak buradan da ”Genel” kısmına erişim sağlıyoruz.

Tüm bu işlem aşamaları sonrasında ”Genel” kısmının alt satırında var olan ”Sıfırla” bölümüne erişim sağlıyoruz. Oraya girdikten sonra karşımıza gelen ekranda ”Klavye sözlüğünü sıfırla” alanına tıklıyoruz. Buraya tıkladıktan sonra artık klavye tahmini çalışmaya başlayacaktır. Ve sözlükte var olan kelimeler de sıfırlandığı için yeni kelimeler sizlerin belirlediği şekilde şekil alacaktır.

Yapmış olduğumuz işlem aşamaları sonrasında sorunumuz ortadan kalkarak problem giderilmiş olacaktır. Buna rağmen sorun varsa bize yorumda bize iletebilirsiniz.

iphone klavye tahmini çalışmıyor gelmiyor, klavye tahmini çalışmıyor, klavye tahmini sıfırlama, iphone klavye sözlüğünü sıfırla, iphone klavye tahmini çalışmıyor, iphpne klavye tahmin gelmiyor

iphone klavye tahmini çalışmıyor gelmiyor, klavye tahmini çalışmıyor, klavye tahmini sıfırlama, iphone klavye sözlüğünü sıfırla, iphone klavye tahmini çalışmıyor, iphpne klavye tahmin gelmiyor iphone klavye tahmini çalışmıyor gelmiyor, klavye tahmini çalışmıyor, klavye tahmini sıfırlama, iphone klavye sözlüğünü sıfırla, iphone klavye tahmini çalışmıyor, iphpne klavye tahmin gelmiyor iphone klavye tahmini çalışmıyor gelmiyor, klavye tahmini çalışmıyor, klavye tahmini sıfırlama, iphone klavye sözlüğünü sıfırla, iphone klavye tahmini çalışmıyor, iphpne klavye tahmin gelmiyor

8 YORUMLAR

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here