Paylaş

iphone klasörü silemiyorum kaldıramıyorum. Telefonumuzda oluşturulan klasör nasıl silinir? Sorusunun yanıtı için yaptığımız araştırmaları sizler için hazırladık.

İphone telefonlarımızın menü alanını kapsayan uygulamalar daha sonrasında bizleri çeşitli sıkıntılar sokabilmektedirler. Örneğin bir uygulamaya giriş işlemi için müdahale yapmak istediğimizde o uygulamanın nerede olduğunu bulabilmek zamanımızı almaktadır. Ya da olabildiğince kafa karışıklığına yol açabilmektedir. Bunun önüne geçilebilmesi için ise uygulamaları belli klasörlerin içerisine atmaktayız. Ve o alandan içerisine giriş sağlıyoruz. Bu hem telefonun hızlanmasına da sebebiyet vermektedir. Fakat oluşturulan klasör içerisinde ki uygulamalar zamanla kullanılmadığı taktirde onları siliyoruz ve sadece klasör içerisinde bir kaç uygulama kalmaktadır. Uygulamaların silinmeden klasörün nasıl silineceğini merak edenler için konunun incelemesini detaylıca sağlamış bulunuyoruz. Oluşturulan klasör içerisindeki uygulamalar kalarak klasörün nasıl kaldırılacağına beraber bakacağız.

iphone klasörü silemiyorum kaldıramıyorum

iphone oluşturmuş olduğum klasörü silemiyorum, iphone oluşturulan klasörü silme, iphone klasör nasıl silinir?, iphone klasör silmek için nasıl bir yol izlemeliyim?, iphone klasör kaldırma, iphone oluşturulan klasör nasıl kaldırılır?, iphone klasör kaldırma için neler gereklidir. İphone telefonunuzda oluşturduğunuz klasörün kaldırılmasına yönelik işlem için klasörü komple silerseniz bu durumda içerisindeki uygulamalarınızda gidecektir. Uygulamaların gitmeden klasörün silinmesini istiyorsanız nelerin gerekli olduğunu aşağıda sizlere sunacağız.

iphone klasör kaldırma

Oluşturduğunuz bir klasörün tekrar kaldırılabilmesi için yapılması gereken işlem ayarları oldukça basittir. Sadece ayarların nasıl yapıldığını bilmek yeterli olacaktır.

İşlem ayarları için ilk olarak oluşturulan klasörün içerisine giriş işlemi sağlıyoruz. Ardından klasör içerisinde var olan uygulamaların üzerine uzun uzun basılı tutarak ana ekrana getirmesini sağlıyoruz. Tüm uygulamaları klasör dışına çıkarana kadar bu işleme devam ediyoruz. Son uygulama da klasör dışına çıktığında artık işlemler tamamlanmış olacaktır. Klasör silme işlemlerinizin tamamlanması gerçekleştirilmiştir.

Gerçekleştirilen bu işlem ayarları ile birlikte iphone klasörü silemiyorum kaldıramıyorum sorunu ortadan kalkmış olacaktır. Eğer siz bu işlemi sağlarken sorun ile karşı karşıya kalırsanız bunu aldığınız hatalarla birlikte bizlere yorum alanında iletmeniz durumunda incelemesi tarafımızdan sağlanacaktır. Umarım yazılan makalemiz işinizi görmüştür. İyi gezintiler dilerim.

iphone klasörü silemiyorum kaldıramıyorum, klasör silinmiyor, klasör kalkmıyor, iphone klasör kaldırma, iphone klasör silme, iphone klasör nasıl silinir iphone klasörü silemiyorum kaldıramıyorum, klasör silinmiyor, klasör kalkmıyor, iphone klasör kaldırma, iphone klasör silme, iphone klasör nasıl silinir iphone klasörü silemiyorum kaldıramıyorum, klasör silinmiyor, klasör kalkmıyor, iphone klasör kaldırma, iphone klasör silme, iphone klasör nasıl siliniriphone klasörü silemiyorum kaldıramıyorum, klasör silinmiyor, klasör kalkmıyor, iphone klasör kaldırma, iphone klasör silme, iphone klasör nasıl silinir

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here