Paylaş

iphone klasör adlandırma isim verme. Oluşturulmuş olan uygulama klasörlerine bir isim vermek isterseniz nelerin gerekli olduğuna birlikte bakacağız.

Akıllı telefonlarımız aldığımız da cihazların içerisine bir çok uygulama indiriyoruz. İndirilen her uygulama farklı bir görev ve işleyiş görmesinden ötürü de hiç birinden vazgeçemiyoruz. Bazı kullanıcılar ise telefonlarında yer çok kapladığı için bazı uygulamaları silmek durumunda kalıyorlar. İphone kullanıcıları için Apple store alanından indirmiş oldukları uygulamaların silinmemesi adına klasör nasıl oluşturulur bir önceki makalemizde anlatmıştık. Ancak farklı alanlarda olan uygulamalar için 2 yada 3 tane hatta daha fazla klasörde duruma bağlı olacak şekilde oluşturabiliyoruz. Oluşturulan klasörlere ”Sosyal medya yada Oyun” veya benzeri adlar vermek isterseniz de bu işlemlerin nasıl sağlanacağını kapsamlıca ele alacağız. Yapılandırılacak işlemler sonrasında hangi klasörde hangi uygulamaların var olduğunu da bu saye de rahatlıkla öğrenmiş olacaksınız.

iphone klasör adlandırma isim verme

iphone telefonumda oluşturulan klasöre isim verme, iphone cihazında oluşturulan klasörü adlandırma, klasöre nasıl ad verilir?, iphone var olan klasöre isim verme, iphone klasör isim nasıl verilir?, iphone telefonumda klasörü adlandırmak için neler gereklidir. Oluşturulan bir klasörün içerisindeki uygulamalar hangilerini kapsıyor bunu bilebilmek için o klasöre isim vermeniz işinizi kolaylaştıracaktır. Bu saye de klasör içerisindeki uygulamaların neler olduğunu bilmeniz sizin uygulamayı bulmanıza işlem sağlayacaktır.

iphone klasöre ad nasıl verilir

Telefon içerisinde oluşturduğumuz klasör için isim vermek istemenize rağmen bu işlemin nasıl olduğunu bilmiyorsanız strese girmenize gerek bulunmamaktadır. Sizler için konunun araştırmasını sağladığımızdan dolayı klasöre nasıl isim verileceği konusunda kapsamlıca bilgilendireceğiz.

Bir klasöre isim verebilmeniz için ilk olarak klasörün oluşturulması gerekir. Bunun içinde telefon içerisinde var olan uygulamanın bir tanesine titreşim gelene kadar uzunca basılı tutuyoruz. Bir başka klasörün üzerine getiriyoruz. Ardından klasör oluşturulurken üst alanda bulunan isim bilgisini silerek buraya bir isim vermeniz durumunda klasörünüze isim vermiş olacaksınız.

Gerçekleştirilen işlem ayarları sonrasında iphone klasör adlandırma isim verme işlemlerimiz de tamamlanmış olacaktır. Bu aşama da var ise aklınıza takılan soru işaretleri bunu bizlerle paylaşmanız yeterlidir.

iphone klasör adlandırma isim verme, klasör adlandırma, klasöre isim verme, iphone klasöre isim verme, iphone klasöre isim veremiyorum, iphone klasör ad nasıl verilir

iphone klasör adlandırma isim verme, klasör adlandırma, klasöre isim verme, iphone klasöre isim verme, iphone klasöre isim veremiyorum, iphone klasör ad nasıl verilir

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here