Paylaş

iphone klasör açamıyorum oluşturamıyorum. İphone telefonunuzda klasör nasıl açılır? Sorusunun yanıtı için yaptığımız araştırmaları sizlere sunacağız.

Her geçen gün çıkan uygulamaları Apple store ya da Google play store bağlantıları üzerinden telefonlarımıza indirimini sağlamaktayız. İphone kullanıcıları telefonlarına indirmiş oldukları facebook, twitter, youtube, whatsapp, instagram ve buna bağlı olarak diğer çeşitli uygulamalardan dolayı ekranlarının doldurmaktadırlar. Yaşanan bu durum belli bir aşama sonrasında istediğimiz bir uygulamaya anında bulamamamıza engel vermektedir. Bir uygulamayı bulabilmek için dakikalar harcamak telefonda var olan veri alanın baya fazla olduğuna işaret etmektedir. Uygulamaların belli alanda toplanması ve sizin o alana isim vermeniz ise oldukça basittir. Bunun için yapmanız gereken tek işlem klasör oluşturup o klasöre uygulamaları taşımak olacaktır. Ancak iphone yeni kullanan ya da daha öncesinde hiç böyle bir işlem sağlamayan kullanıcılarımız işlemlerin nasıl sağlandığını merak etmektedir. Biz de merakınızın giderilebilmesi ve klasör oluşturma adımlarının nasıl yapıldığını kapsamlıca sizlere anlatacağız.

iphone klasör açamıyorum oluşturamıyorum

İphone klasör açma, iphone klasör oluşturma, iphone klasör nasıl oluşturulur?, iphone klasör nasıl açılır?, iphone klasör oluşturma da sorun yaşıyorum, iphone klasör oluşturma işlemi için ne yapmalıyım?, iphone klasör sorunu, iphone klasör sorunu için nelerin yapılması gereklidir. Akıllı telefonların gelişimi ile birlikte çıkan uygulamaların da artışı her geçen gün artmaktadır. Haliyle bu uygulamaları telefonumuza yüklediğimiz için ”Menü” ekranı da fazla uygulama ile dolup taşmaktadır. Bu uygulamaların belli bir alana yerleştirilebilmesi için gerçekleştirilmesi gereken adımlarımızı sizlere sunacağız.

iphone klasör açma

Var olan uygulamaların geniş yer kaplamasından ötürü bulamadığımız uygulamaları artık tek bir dosya halinde bulabilmeniz yeterli olacaktır. Bu hem işinizi kolaylaştıracak hemde telefon alanını daraltacaktır. Peki klasör nasıl oluşturulur? Sorunun cevabı için aşağıdaki adımları takip etmeniz yeterlidir.

  1. Telefonumuzda var olan bir uygulamanın üzerine gelerek uzunca bir süre basılı tutuyoruz.
  2. Titreşim gelene kadar basılı tutmaya devam edelim. Daha sonrasında aynı alan altında tuttuğunuz uygulamaları bir diğer uygulamanın üzerine gelip bırakıyoruz.
  3. Bıraktığınız taktirde artık klasör oluşturulmuş olacaktır. Bu işlem ardından istediğiniz uygulamayı yine aynı alana getirip eklemesini gerçekleştirebilirsiniz.

Yapılan tüm bu işlemler sonrasında iphone klasör açamıyorum oluşturamıyorum sorunu çözüme kavuşmuş olacaktır. Ve klasör artık var olacaktır.

iphone klasör açamıyorum oluşturamıyorum, iphone klasör açma, iphone klasör oluşturma, iphone klasör oluşturulmuyor, iphone klasör açılmıyor, iphone klasör nasıl açılır

iphone klasör açamıyorum oluşturamıyorum, iphone klasör açma, iphone klasör oluşturma, iphone klasör oluşturulmuyor, iphone klasör açılmıyor, iphone klasör nasıl açılır

 

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here