iphone kilit ve tuş sesini kapatma çıkmasın. İphone telefonlarınızda kilit sesinin çıkmasını istemiyorsanız yapmanız gereken ayarları birlikte inceleyeceğiz.

Telefonun ses ayarlarını bildirimler geldiğinde açabilirsiniz. Ama tuş sesi ya da cihazın kilitlendiğinde kilit sesinin gelmesinden rahatsızlık duyabilirsiniz. Böyle durumlarda telefonu komple sessize alabilirsiniz. Ama sadece kilit sesinin gelmesini istemiyorsanız bir tek kilit sesini kapalı duruma getirebilirsiniz. İphone telefon kullanıcılarında telefonu kilitlemeye alındığında bu sesin çıktığını görebilmek mümkündür. Özellikle yazı yazarken de tıklama seslerinin çıkması da sizin telefonu sessize almanızı zorunlu tutmaktadır. Lakin hem tuş sesini hem de kilit sesini tek başına kapatmadan dolayı bu ayarların nereden sağlanacağını sizlerle paylaşımını gerçekleştireceğiz. Böylelikle hem tuş seslerini hem de telefonu kilitlerken kilit sesini sessize alarak telefonu komple sessize almayı bırakmış olacaksınız. Tüm bu ayarların iphone cihazlarında nerede olduğunu ise yazı içerisinde ayrıntılı bir şekilde bulabilirsiniz.

iphone kilit ve tuş sesini kapatma çıkmasın

İphone kilit sesini kapatma, iphone tuş sesi çıkmasın, iphone klavye tıklamalarını kapatma, iphone klavye sesini nasıl kapatabilirim, iphone tuş sesini kapatma, iphone kilit sesi gelmesin, iphone kilit sesini kapatma, iphone kilit sesi nereden kapatılır. Yeni almış olduğunuz telefonun markası iphone ise bazen bazı ayarları hemen bulamayabiliyoruz. İster istemez bu da bizim telefon üzerinde sorun yaşamamıza sebebiyet verebilmektedir.

iPhone kilit sesi gelmesin

Birine mesaj yazarken ya da telefonun açıp bazı işlemleri kontrol edip daha sonrasında kilitlediğimizde sesin gelmesini istemiyorsanız telefonu komple sessize almanız gerek bulunmaktadır.

iphone kilit ve tuş sesini kapatma çıkmasın, iphone tuş sesini kapatma, iphone mesaj yazarken ses çıkmasın, iphone kilit sesi çıkmasın, iphone kilit sesini kapatma, iphone tuş sesi gelmesin

  • Öncelikle telefonumuzun ‘’Ayarlar’’ bölümüne giriş işlemi gerçekleştiriyoruz.
  • Ayarlara alanında bulunan ‘’Ses ve dokunuş’’ alanına giriş yapıyoruz.
  • Sayfayı aşağıya doğru kaydırdığınızda karşınıza gelen ekranda ‘’Klavye tıklamaları’’ ve ‘’Kilit sesi’’ adı altında seçenekler göreceksiniz.
  • Bu seçeneklerin yanlarındaki tik işaretleri aktiftir. Sola kaydırarak her iki bağlantı seslerini de kapatmış olacaksınız.

İşleme aldığınız bu işlemlerle birlikte artık iphone kilit ve tuş sesini kapatma çıkmasın sorununu da bu sayede halledeceksiniz. Sesler artık siz mesaj yazarken ya da telefonu kilitlendiğinde çıkmayacaktır. Kilit ve tuş sesi ayarlarının da bu sayede iphone cihazlarında nerede olduğuna ilişkin bilgi paylaşımını yapmış bulunuyoruz.

iphone kilit ve tuş sesini kapatma çıkmasın, iphone tuş sesini kapatma, iphone mesaj yazarken ses çıkmasın, iphone kilit sesi çıkmasın, iphone kilit sesini kapatma, iphone tuş sesi gelmesin

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz