Paylaş

Merhabalar, bugün sizlere iPhone kayıtlı şifreleri bulma ayarları ile ilgili bilgilendirmeleri sağlayıp nereye giriş yapmanız gerektiğini anlatacağız.

iPhone telefonunuzda kayıtlı şifreleri bulma yöntemlerini merak ediyorsanız eğer ayarları nereden yapacağınıza birlikte bakacağız. Telefonunuzdaki kayıtlı şifreleri öğrenmek istiyorsanız anlattığımız işlemleri devreye koymanız yeterli olacaktır.

iPhone ya da diğer telefonlarınızda uygulamalara girişleriniz de sürekli şifre istemesin diye şifreleri kaydet diyebilirsiniz. Kaydettiğiniz şifreler otomatik hafızada kaldığından dolayı siz açtığınız uygulamaya otomatik olarak bağlanabiliyorsunuz. Ancak belli bir zaman sonra kayıtlı olan şifrelerinizi unutabilirsiniz. Bu tarz durumlarla karşılaşan binlerce kişinin olduğunu söyleyebiliriz. Siz de bu durumla karşılaşmış olabilir ya da öncesinde bir önlem almak istiyor olabilirsiniz. Bu şifreleri nasıl bulacağınızı ayrıntılı bir şekilde incelemiş bulunuyoruz. Birlikte yapacağımız işlemlerin sonunda sizde artık iPhone kayıtlı şifreleri bulma ayarları hususunda bilgilere sahip olabileceksiniz.

iPhone kayıtlı şifreleri bulma

iPhone kayıtlı şifreleri bulma yönünde yaptığınız araştırmalarınıza katkıda bulunabilmek için yapmanız gerekenleri bitirdik. Adımları takip etmeniz ile birlikte sizde artık şifrelerinizi bulabileceksiniz. O halde başlayalım.

  • Öncelikle telefonunuzun ‘’Ayarlar’’ alanına girin.
  • Ayarlara girdiğinizde üst bölümündeki isim kısmına tıklayın.
  • Açılan ekranda ‘’Parola ve güvenlik’’ bölümüne dokunun.
  • Buraya girişinizi yapmaya çalıştığınızda sizde iCloud giriş şifrenizi isteyecektir. O bilgilerinizi giriyorsunuz.
  • Ve ardından uygulama ve web alanına tıklayın.
iphone
  • Geldiğiniz bu ekranda tüm kayıtlı şifrelerinizi bulabileceksiniz.
  • İsteğinize bağlı olacak şekilde buradaki parolaları değiştirebilirsiniz. Yani yönetmek sizin elinizdedir.
  • Kayıtlı şifrelerinizi bulmak için yukarıdaki adımları takip etmeniz yeterli olması gerekiyor. Eğer bir sorun ile karşılaşırsanız cihazı kapatıp yeniden açın.
  • Daha sonrasında yukarıdaki adımları tekrar işleme koyun.

Bazı kullanıcılar şifrelerin iPhone tarafından otomatik kaydedildiği düşünmektedir. Oysa iPhone sizin istemediğiniz hiçbir şifreyi otomatik kayıt etmez. Siz şifrem hatırlansın derseniz o şifreler kayıt edilmektedir.

iPhone kayıtlı şifreleri bulma ayarları için yukarıdaki adımları gerçekleştirmeniz yeterlidir. Ayarlar sonrasında sizde artık iPhone telefonunuza kayıtlı olan şifrelerinizi öğrenmiş olacaksınız. iPhone telefonunuzda öğrenmek istediğiniz farklı bir bilgi varsa onu da bizlere yorumdan iletebilirsiniz.

iphone kayıtlı şifreleri bulma
iPhone kayıtlı şifreleri bulma ayarları

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here