Paylaş

iphone kayıtlı olan şifrelerimi görmek istiyorum. İphone telefonunuzda kayıtlı olan parolaları bilmek istiyorsanız buna bağlı kontrolleri birlikte incelemesini yapacağız.

Telefonlarımızı aldıktan sonra uygulama ve internet üzerinden gezintilerimizi sağlamaktayız. Telefonlarımız başta olmak üzere tüm her şeye parola koymaktayız. Web siteleri üzerinde giriş yapacağımız bir bağlantıya girdiğimizde ister istemez parola istemektedir. Parola isteyen alanlarda sürekli parola sormasın diye şifre kayıtlı kalsın sekmesini işaretliyoruz. Bilgisayarlarımıza, telefonlarımıza, sosyal medya hesaplarımıza ve buna bağlı mail hesaplarımızın tamamında şifre bulunmaktadır. Genel itibariyle ayrı ayrı şifre vermeniz şifrelerin unutulmasına sebebiyet verecektir. Hepsine aynı şifreyi koyarsanız sorun yaşama ihtimaliniz ayrı ayrı parola koymanızdan daha azdır. Kayıtlı olan parola bilgilerini bulmak ise iphone telefonlarında mümkündür. Google chrome tarayıcısında kayıtlı olan şifreleri görebiliyorken iphone cihazlarında da aynı şekilde işlemler söz konusudur. Nasıl ayarlama sağlayacağımıza ise beraber göz atarak sorunumuzu gidereceğiz.

iphone kayıtlı olan şifrelerimi görmek istiyorum

İphone kayıtlı şifreyi bulma, iphone telefonumda kayıtlı parolayı nasıl bulabilirim, iphone kaydettiğim şifreler nerede, iphone kayıtlı şifreyi göremiyorum, iphone kaydedilen parolayı bulma, iphone kaydedilen parolayı nerede. Genelde bilgisayarda tarayıcılarımız üzerinden giriş yaptığımız uygulamalarda sürekli şifre koymasın diye parolayı sormayı seçiyoruz. İphone telefonumuzda da bu işlemi sağladığımız için mevcutta kayıt ettiğimiz şifrelerin nereden görüleceğine kontrol edeceğiz.

iphone kayıtlı parolalar

Uygulamalara ya da web üzerinde giriş yaptığınız alanlara erişim sırasında her defasında parola sunmaması için parolaları kayıt edebilirsiniz. Kayıt ettiğiniz parolanın unutulması halinde cihazda kayıtlı olan bilgilerinizi nasıl göreceğinizi birlikte inceleyeceğiz.

iphone kayıtlı olan şifrelerimi görmek istiyorum, iphone kayıtlı parolayı bulma, iphone kayıtlı parola nerede, iphone kayıtlı parolalarım, iphone kayıtlı şifrelerim, iphone kayıt ettiğim şifreler
  • Telefonun menü ekranına gelerek buradan Ayarlar alanına girişimizi sağlıyoruz.
  • Ayarlar alanından da Parolalar ve Hesaplar yazan seçeneğini bulmanız gerekiyor bu alana erişim yapıyoruz.
  • Uygulama ve web yazısını görmenizle beraber bu alana tıkladığınızda gelen ekranda kayıtlı olan şifrelerinizi görebilirsiniz.
  • Bu alandan şifrelerinizi aynı zamanda yönetmesini yapabilirsiniz.
  • Ama geldiğiniz ekranda herhangi bir bilgilendirme çıkmıyorsa bu durumda cihazda kayıtlı parola bulunmamaktadır.
iphone kayıtlı olan şifrelerimi görmek istiyorum, iphone kayıtlı parolayı bulma, iphone kayıtlı parola nerede, iphone kayıtlı parolalarım, iphone kayıtlı şifrelerim, iphone kayıt ettiğim şifreler

Kendiniz kayıt etmediğiniz bir parola bilgilendirmesi gelen ekranda göremeyeceğinizi bilmeniz gerekiyor. Bu kısımda ne kadar şifre kayıt edilmişse bunların hepsini belirtilen alandan görebilirsiniz.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here