Paylaş

iphone kapalıyken alarm çalıyor mu. Rahatsız etme ya da sessiz moda aldığınız telefonda alarm kurmanız halinde çalıp çalmadığını konu aldık.

Gece geç saatlerde yattığımızda sabah erken kalkacaksak eğer telefonumuzun alarmını kurmaktayız. Evde kimse yoksa ya da evde biri varken sabahları uyanma da sorun yaşayabiliyoruz. Eski kullanım sağlanan telefonlar kapalı haldeyken bile kurduğumuz alarm çalmaya devam etmektedir. Alarm kurulduktan sonra telefon sessizdeyken, rahatsız etme modundayken ya da kapalı durumda düştüğünde çalıp çalmadığı herkes tarafından merak edilmektedir. Şimdi öncelikle bunun araştırmasına neden dolayı giriyoruz eski telefonlarda telefon kapalı olsa bile alarm çalıyordu. Yeni çıkan cihazlarda böyle bir özelliğin olup olmadığı merak konusudur. İphone cihazlarda normal şartlarda cihaz kapalıyken kurulan alarmın çalmadığını sizlerle paylaşabiliriz. Telefonlarımızı sessize aldığımız da ya da rahatsız etme moduna aldığımızda alarmın çalıp çalmadığını öğrenmek için ise gereken bilgilendirmeyi sunacağız.

iphone kapalıyken alarm çalıyor mu

iphone sessizde iken alarm çalıyor mu, iphone telefon rahatsız etme modundayken alarm devreye girer mi, iphone sessiz modda alarm devreye girer mi, iphone sessizde iken alarm çalar mı, iphone cihazım rahatsız etme moduna alınca alarm çalar mı. Tüm bu şekilde yapılan araştırmaların yanıt bulabilmesi adına gereken bilgileri sizlere aktarmaya çalışacağız. Böylelikle alarm kurduktan sonra gönül rahatlığıyla uykuya dalabilirsiniz.

iphone sessize alırsam alarm çalar mı

Sabah sınavınız varsa, işe gidecekseniz ya da okula gitmek için muhakkak alarm kurmaktayız. Eğer o gün o saatte uyanmamız oldukça önemliyse herkese uyandırmak için haber vermekteyiz. Bunu herkes ömründe bir defa da olsa yaşamıştır diye tahmin ediyorum.

iphone kapalıyken alarm çalıyor mu, iphone sessizdeyken alarm çalar mı, iphone rahatsız etme modunda alarm çalar mı, iphone kapalıyken alarm çalar mı, iphone sessizdeyken alarm devreye girer mi, iphone alarm ne zaman çalmaz
  • İphone telefonunuzun kapalı olması durumunda alarm devreye girmeyeceğini belirtmekte yarar bulunmaktadır. Ki zaten yukarıda sizlere paylaşmış bulunuyoruz.
  • Rahatsız etme moduna aldığınızda telefon açık olmasından dolayı kurmuş olduğunuz alarm çalacaktır.
  • Telefon sessiz moda alındığında da yine aynı şekilde alarm çalacak ama sessizde olduğundan dolayı titreşimde değil. Sizin alarm için yapmış olduğunuz müzik sesinden açılım sağlanacaktır.
iphone kapalıyken alarm çalıyor mu, iphone sessizdeyken alarm çalar mı, iphone rahatsız etme modunda alarm çalar mı, iphone kapalıyken alarm çalar mı, iphone sessizdeyken alarm devreye girer mi, iphone alarm ne zaman çalmaz

Kısaca özet geçecek olursak telefonunuz açık olması halinde hangi modda olursa olsun alarm devreye girecektir. Ama telefon kapalıysa iphone marka telefonunuzda alarm çalmayacağını bildirmekte yarar var. Bundan dolayı uyumadan önce telefonu şarj edip uyumakta yarar bulunmaktadır.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here