Paylaş

iphone itunesi görmüyor tanımıyor. İphone telefonunuz itunes bağlantısını görmekte sorun yaşıyor ise konunun çözümüne ilişkin işlem detaylarını sunacağız.

İphone telefon kullanıcılar iTunes bağlantısını görmediklerini dile getirmektedir. Karşılaşılan bu hata sorunları sonrasında meydana gelen problemler can sıkıcı hal almaktadır. Araştırmaları derinleştikçe de karşılaşılan bu hatanın giderilebilmesi için bir çok çözüm yönteminin olduğunu görmüş bulunuyoruz. Bunların yanına ek olarak da deneme yöntemiyle kesin çözümün hangi yol ile geleceğine ilişkin detayları da kapsamlıca ele almış bulunuyoruz. İphone telefonunuz iTunes bağlantısını görmüyor ve buna bağlı olacak şekilde soruna sebebiyet veriyorsa bu hatayı bilgisayar üzerinden alıyorsanız muhtemelen driver güncel olmamasıyla alakalı bir sorun yaşıyorsunuzdur. Peki böyle bir durumda nasıl bir yöntem ele alınmalıdır. İşte bunun da araştırmasını kapsamlıca gerçekleştirmiş bulunuyoruz. Sizden isteğimiz sadece aşağıda belirtilen işlemlerin tek tek yapmak olacaktır.

iphone itunesi görmüyor tanımıyor

iphone telefonum itunesi görmüyor, itunes iphone telefonda gözükmüyor, iphone itunesi tanımıyor, itunes iphone telefonunu tanımıyor, iphone itunes bağlantısında gözükmüyor. İphone telefonunuz var olan iTunes bağlantısında gözükmüyor ya da tanımıyor ise durum driver eksikliği ile alakalı olabilir. Peki bu durumda ne yapmalıyım? Diye soru soranlar için ise konun en derinine indik.

iphone itunesi tanımıyor

İphone marka telefonunuz şayet iTunes bağlantısında gözükmüyor ise bilgisayarımız da var olan ”Bilgisayarım” ikonuna gelerek sağ tıklıyoruz. Daha sonrasında ”Yönet” dedikten sonra ”Aygıt yöneticisi” bölümünü göreceksiniz.

Görülen bu ekran bilgilendirmesinde var olan taşınabilir aygıtlar yazısını görerek sol kısımda yer alan (+) simgesine tıklıyoruz. Gelen menü alanında fare ile sağ tıklamasını gerçekleştiriyoruz. Ardından ”Sürücü güncelleştir” seçeneğine tıkladıktan sonra gelecek olan ekran bilgilendirmesinde var olan ”Sürücü yazılımı güncellemek için bilgisayarımı tara” kısmına tıklıyoruz.

iphone itunesi görmüyor tanımıyor, iphone itunesi görmüyor, itunes iphone görmüyor, iphone itunesi tanımıyor, itunes iphone tanımıyor, itunes telefonu görmüyor

Sonrasında ”Benim bilgisayarda aygıt sürücüleri listesinden seçmeme izin ver” yazısı alanına tıklıyoruz. ”Gözat” bölümüne tıkladıktan sonra işletim sistemine bağlı olacak şekilde 32 bitse C:\Program Files\Common Files\Apple\Mobile Device Support\Drivers girerek Usbaapl  alanına çift tıklıyoruz. 64 Bit ise C:\Program Files ( x86 )\Common Files\Apple\Mobile Device Support\Drivers alanından yine Usbaapl64 çift tıklamasını sağlıyoruz.

Son olarak dizinde yer almakta olan Usbaapl64 alanına tıklayıp ”Sürücüyü yükle” ikonuna tıklamanız yeterliliğini koruyacaktır. Gerçekleştirilen işlem aşamaları sonrasında iphone itunesi görmüyor tanımıyor sorunumuz ise ortadan kalkmış olacaktır.

Tüm bu gerçekleştirilen işlem aşamalarında aklınıza takılan bir soru işareti olursa yorumda bunu bizlere paylaşabilirsiniz.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here