Paylaş

iphone imessage açma açamıyorum. İphone telefonların mesajlaşma işlemlerin de imessage özelliğinden faydalanmak için yazımızı inceleyebilirsiniz.

Online mesajlaşma servisi olarak bilinen ve sadece iphone telefonlarında var olan imessage ile ilgili olarak açma işlemlerini sizlere anlatacağız. Bir çok kullanıcımız bu işlem aşamaları sırasında sorunlarla karşı karşıya kaldığını dile getirmektedir. Şunu belirtmekte fayda bulunmaktadır. iMessage özelliğinin aktif hale getirilmesi sonrasında mesajlaşma içerisinde olduğunu kişinin cihazı da Apple olmalıdır. Bu hizmetten sadece Apple cihazlar yararlanmaktadır. Hal böyle olunca da atılan bir mesajın iMessage olarak gönderilmesi sonrasında karşı tarafın internetinin olmaması da mesajın gitmesine engel teşkil edecektir. iMessage açarken bunların bilinmesinde de fayda bulunmaktadır. Bu açılım işlemlerinin nereden ve nasıl olduğuna ilişkin bilinmezliği de ortadan kaldırmak adına konunun araştırma içerik bilgilerini yazımızda sizlere sunuyor olacağız.

iphone imessage açma açamıyorum

İphone imessage açılmıyor, iphone imessage açamıyorum, iphone imessage nasıl açılır, imessage nereden açılır, iphone telefonumda imessage açmak istiyorum, iphone telefondan imessage nereden açılmaktadır. Benzeri soruların çoğaldığı bu dönemde açmadan önce karşılaşılacak ve açtıktan sonra olacak bilgileri üst tarafta sizlerin huzuruna sunmuş bulunuyoruz. Ama bunun dışında ne olursa olsun ben imessage açmak istiyorum derseniz de ayarların nereden ilerleneceğine ilişkin bilgi derlemesi ise aşağıda kapsamlıca sunulmuştur.

iphone imessage açılmıyor

İphone telefonumuz da imessage özelliğinin aktif hale getirilip bu yönde bir mesajlaşma yapmak isterseniz bunun için ”Ayarlar” alanına erişim işlemi gerçekleştiriyoruz. Ayarlar kısmına girdikten sonra ”Mesajlar” kısmını göreceksiniz. ”Mesajlar” içerisine giriş gerçekleştiriyoruz.

Karşımıza çıkan ekranda ise ”iMessage” yazısını bulacaksınız. Bu yazı geldikten sonra aktif ya da pasif konuma getirmeyi bu alandan sağlayabilirsiniz. Eğer pasif durumdan aktif duruma getirmede sorun var ise telefonu kapatıp tekrar açarak deneme sağlamanız da fayda bulunmaktadır.

Bunun sonrasında iphone imessage açma açamıyorum belirtilen sorun da çözüme erecektir. Olur da bu aşamada aklınıza takılan ya da başarısız olduğunuz bir nokta olursa bize yorumdan durumu iletmeniz yeterlidir. İletilen bilgilendirmelerin incelemeye alınması noktasında bizler de durumu araştırarak size geri dönüş bildirimini yine yorum üzerinden ileteceğiz.

iphone imessage açma açamıyorum, imessage açma, iphone imessage açılmıyor, iphone imessage açma, imessage nasıl açılır, imessage açılmıyor

iphone imessage açma açamıyorum, imessage açma, iphone imessage açılmıyor, iphone imessage açma, imessage nasıl açılır, imessage açılmıyoriphone imessage açma açamıyorum, imessage açma, iphone imessage açılmıyor, iphone imessage açma, imessage nasıl açılır, imessage açılmıyor

 

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here