Paylaş

iphone hücresel veri kapalı uyarısı geliyor. İnternet sayfası açmaya çalıştığında karşınıza gelen bu uyarının nasıl giderileceğine dair bilgileri sizlere aktaracağız.

İphone telefonlarınızda internet üzerinde gezinti yaptığınız esnada her zaman olmasa da arada bir bu uyarıyı alırsınız. Uyarı cihazla alakalı bir sorun değil tamamen internet veri bağlantısının kapalı olmasıyla alakalıdır. İphone marka telefonlarda yaşanan donanımsal arızalar garantisi devam ediyorsa servise gitmesi durumunda ivedil şekilde sağlanmamaktadır. Ama artık teknolojinin ileriye gitmesiyle birlikte teknik anlamda yaşanan sorunların tamamını araştırma sağlayarak bulabiliyorsunuz. Hücresel veri kapalı hatasının alan bir kullanıcı için hangi yolları takip etmesi gerektiğine de haberimizde sunumunu gerçekleştiriyor olacağız. Telefondan wi-fi ağına bağlıyken wi-finin anlık kesilmesi sonrasında siz tarayıcı üzerinden bir sekme açarsanız hücresel veri kapalı şekilde uyarıyı karşınıza görürsünüz. İlgili uyarının ekrandan kalkabilmesi için de gereken işlem aşamaları detaylı şekilde gözden geçireceğiz.

iphone hücresel veri kapalı uyarısı geliyor

iphone veri kapalı diyor, iphone telefonumda hücresel veri kapalı uyarısı alıyorum, iphone hücresel veri kapalı uyarısı nasıl giderilir, iphone mobil veri kapalı hatası, iphone telefonumda mobil veri bağlantısı yok diye uyarı vermektedir. Hücresel veri bağlantınız da oluşan bu sıkıntının nedenleri konu alırken çözüme ilişkin bilgileri de sizlere sunumunu sağlayacağız.

iphone mobil veri hatası

Normal koşullarda mobil verinizden bağlantı kurarken bir anda böyle bir hataya maruz kalmanız halinde mobil veriyi kapatıp yeniden bağlantı kurmayı deneyelim. Bu sağlayacağınız ayar sonrasında hala daha sorun devam ediyorsa hat ile alakalı sorun yaşanmış olabilir. Bu yüzden GSM operatörünüz ile iletişime geçerek sorunun neyle ilgili olduğuna dair bilgi alınması gerekiyor.

iphone hücresel veri kapalı uyarısı geliyor, iphone hücresel veri yok, iphone hücresel veri kapalı, iphone mobil bağlantı yok, iphone mobil veri kapalı, iphone hücresel veri hatası

Yaşanan sıkıntı GSM operatörüyle alakalı olabileceği için arama sonucunda sorun çözüme kavuşmuş olabilir. Ya da gelen faturayı ödemediğiniz için bir anda hattınıza kısıtlama gelmiş olabileceğini düşünerek bu uyarının karşınıza geleceğini unutmayınız.

Fakat GSM operatörünü aradınız onlar kendileriyle alakalı sorun olmadığını söylüyorsa telefonu kapatıp tekrar açarak deneme sağlamanız da yarar bulunmaktadır. Wi-fi ağına bağlıyken wi-fi bağlantısının kesilmesiyle beraber sorun oluşacaktır. Yani wi-fi görülmediğinden sizin hücresel veriye bağlanmanız isteyecektir. Ekranı yukarı doğru kaydırarak antene tıklamanız yeterliliğini koruyacaktır.

TAVSİYE YAZI: Apple store güncellemeleri kontrol etme

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here