Paylaş

iphone hızlı arama ekleme eklenmiyor. İphone telefonunuzda rehberinizde yer alan birini hızlı aramaya ekleyebilmek için çözümü hazırladık.

Kimi kullanıcılar android işletim sistemli telefonlarından vazgeçemezken çoğu kullanıcı da iphone telefonlarından vazgeçememektedir. Gelişen teknolojiyle birlikte cihazların özellikleri de kendi içerisinde değişikliğe gitmektedir. Normal şartlarda eskiden tuşlu aramalarda dahi bulunan hızlı aramalar akıllı telefonlarda da bulunmaktadır. Hızlı aramaya eklediğiniz kişileri hızlı bir şekilde arama işlemi gerçekleştirebiliyorsunuz. Öyle herkesi değil fakat sürekli konuşmuş olduğunuz kişiyi rehbere girip aramaktansa hızlı aramaya ekleyerek aramalarınızı gerçekleştirebilirsiniz. Ancak daha öncesinde android bir telefon kullanıyorsanız iphone telefonuna çok fazla aşina olamamanız gayet normaldir. O yüzden bu ayarın nasıl sağlandığına ilişkin işlemlerin kontrollerini birlikte sağlayacağız. Ve bundan sonraki aramalarınızı rehber alanına girmeden hızlı arama bölümünde aradığınız kişileri görerek arama işlemi gerçekleştirebilirsiniz.

iphone hızlı arama ekleme eklenmiyor

İphone hızlı arama nerede, iphone hızlı arama ekleme, iphone hızlı aramaya kişi ekleme, iphone hızlı arama kişiyi nasıl ekleyebilirim, iphone hızlı arama eklenmiyor, iphone hızlı aramayı bulamıyorum, iphone hızlı arama ayarları. Teknolojinin şekillenmesine imkan sağlayan Apple firması çıkardığı ürünlerle göz kamaştırmaktadır. Nitekim iphone telefonlarında bulunan özellikler ve kullanım kolaylığı da bir çok kullanıcının telefonu kullanmasındaki en büyük nedenlerden bir tanesidir.

iphone hızlı arama ekleme bulamıyorum

Hızlı arama alanına eklenen bir kişiyi daha ivedi bir şekilde aramasını gerçekleştirebiliyorsunuz. Ekleme işlemlerinin sağlanabilmesi içinde ‘’Rehber’’ alanına geliyoruz. Hangi kişiyle daha sık görüşme sağlıyorsanız o kişinin üzerine geliyoruz.

iphone hızlı arama ekleme eklenmiyor, iphone hızlı arama, iphone hızlı arama nerede, iphone hızlı aramayı bulamıyorum, iphone hızlı arama ekleme, iphone hızlı arama eklenmiyor

Arama sağlamadan üzerine tıkladığınız da alt seçenekler içerisinde ‘’Hızlı aramaya ekle’’ yazısını göreceksiniz. Hızlı arama ekle butonuna tıkladıktan sonra cep numarasını seçmeniz yeterlidir. Sonrasında iphone telefonunuzun arama bölümüne girdiğiniz de hızlı aramalar içerisinde eklenen numarayla yaptığınız görüşmeleri de görebilirsiniz.

Hızlı aramaya eklediğiniz kişinin rehber alanında numarasının yanında yıldız işaretini görebilirsiniz. Belirtilen ayarlarla birlikte iphone hızlı arama ekleme eklenmiyor sorunu yaşarsanız durumu bize yorum alanından belirtebilirsiniz.

Haricinde isterseniz sizin için hazırlamış olduğumuz iphone titreşim çalışmıyor tiremiyor yazımıza bakabilirsiniz. İyi gezintiler dilerim.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here