Paylaş

iphone hakkında bölümünü göremiyorum. İphone telefonunuzdan hakkında alanının nerede olduğuna ilişkin ayrıntıları yazımızda anlatacağız.

İphone telefonlarınızın tüm bilgilerine erişim sağlayabilmek için hakkında alanına giriş yapmanız yeterlidir. Ama daha öncesinde android işletim sistemli bir telefon kullanan kişiler iphone telefon kullanımını yeni yeni yaptığında bazı ayarların nerede olduğunu bulamamaktadır. Telefonunuzun modelini, model numarasını ve seri numarası gibi tüm bilgilerin göründüğü hakkında kısmı ise oldukça önemlidir. Cihaza dair tüm detaylarınıza bu kısım üzerinden ulaşabiliyorsunuz. Haricinde iOS 12.2 güncellemesiyle birlikte hakkında kısmına girerek garantinizin sorgulamasını yapabiliyorsunuz. Fakat bu hakkında bölmesinin hangi alanda olduğu bilinmediği için ilgili kontrolleri yapmış bulunuyoruz. Telefonlarımıza indirdiğimiz uygulamalara da hakkında kısımlarının dahil edildiğini ve burada tüm bilgilerinize ulaşabildiğinizi belirtebiliriz. Hakkında alanına ilişkin bilgileri görebilmek adına aşağıdaki ayarlarımızı gerçekleştirebilirsiniz.

iphone hakkında bölümünü göremiyorum

İphone hakkında nerede, iphone telefonumda hakkında kısmına ulaşamıyorum, iphone hakkında gelmiyor, iphone hakkında bölümünü bulmak istiyorum ancak göremiyorum, iphone cihazımda hakkında alanını nasıl bulurum. Merak edilen hakkında kısmını iphone telefonunuzda bulabilmek için telefonunuzun üzerinden hangi alana giriş yapmamız gerektiğini beraber inceleyeceğiz.

iphone hakkında bulamıyorum

Telefonunuz iphone ve hakkında alanını arayıp bulamıyorsanız doğru yerde olduğunuzu belirtebiliriz. Cihazınızın ‘’Ayarlar’’ alanına girdikten sonra ‘’Genel’’ bölümüne girişimizi yapıyoruz. Karşımıza gelen ekranda ‘’Hakkında’’ alanını görüp içerisine giriş yapabilirsiniz.

iphone hakkında bölümünü göremiyorum, iphone hakkında nerede, iphone hakkında bulamıyorum, iphone hakkında detayları, iphone hakkında sorunu, iphone hakkında kısmına giremiyorum

Geldiğiniz ekranda dediğimiz alana erişim sağladığınızda hakkında bölümü sizde çıkmıyorsa telefonunuzu bir kere kapatıp açarak deneme gerçekleştirelim. Eğer telefonunuza bir güncelleme gelmiş ve bu güncellemeyi yapmadığınız zamanlarda sorun yaşayabilirsiniz. O yüzden gelen güncellemeleri anında devreye koymanızda fayda bulunmaktadır.

Apple firması geliştirdiği cihazlarla birlikte teknolojiye adeta yön vermektedir. Günümüz çağında teknolojinin ilerlemesinde önemli katkıları olan Apple firmasının bu duruma dur diyeceği görünmemektedir. İphone cihazlarının gelişimi de bunun en büyük kanıtlarından birisidir.

TAVSİYE KONU: iphone beyaz noktayı azaltmayı etkinleştirme

Kullanım gerçekleştirdiğiniz telefonunuzun markası iphone ve bu telefon hakkında sormak istedikleriniz varsa bunu bize yorum alanından bize ulaştırabilirsiniz. Her türlü yaşanan aksaklıkla alakalı gerekli cevaplandırmayı yine aynı şekilde yorum üzerinden sizlere paylaşımınızı gerçekleştireceğiz.

iphone hakkında bölümünü göremiyorum, iphone hakkında nerede, iphone hakkında bulamıyorum, iphone hakkında detayları, iphone hakkında sorunu, iphone hakkında kısmına giremiyorum

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here