Paylaş

iphone güncelleme yapamıyorum yapılmıyor. İphone telefonlarında güncelleme nereden ve nasıl yapıldığını kapsamlı bir şekilde konu alarak sorunu gidereceğiz.

İphone telefon kullanıcıları telefonlarına gelen yeni güncellemeleri anında işleme almak isterler. Çünkü her bir güncelleme farklı bir özelliğinin geldiğinin habercisidir. Bu sadece telefonlar için olan bir şey değil uygulamalar içinde geçerlidir. İnstagram, facebook, twitter gibi sosyal medya hesapları da sürekli olacak şekilde kendi içerisinde güncellemeye giderek yeni özellikleri kullanıcılarına sunmaktadır. İphone telefonunu ilk kez kullanan kişiler güncellemenin nasıl yapıldığını bilemeyebilir. Nereden işlem sağlanacağının bilinmemesi de akıllarda soru işaretleri elbetteki bırakacaktır. Biz de bu soru işaretlerini ortadan kaldırabilmek için telefonumuza gelen bir güncellemeyi güncellediğimiz sırada siz de aynı işlemleri ilerletin diye adımlarımızı gerçekleştirdik. Yapmanız gereken aşağıda sizlerle paylaştığımız işlemleri tek tek işleme koymanızdır.

iphone güncelleme yapamıyorum yapılmıyor

İphone güncelleme nasıl yapılır, iphone güncelleme nerede, iphone güncelleme işlemlerini nasıl yürütebilirim, iphone güncelleme almıyor, iphone güncelleme geldiğinde nereye girmem lazım, iphone yazılım güncellemesi nasıl yapılır, iphone yazılımı güncellemek istiyorum. Bu ayarları tek tek kaleme alabilmemiz için bahsedilen ayarları yaparak sorunu giderip iphone telefonumuzun güncellemesini sağlayabiliriz.

iphone güncelleme nasıl yapılır

Telefonunuza gelmiş olan bir güncellemeyi fark etmeyebilirsiniz. Gelen yeni özelliklerden bundan ötürü yararlanma işlemi sağlanamayacaktır. Telefonunuza gelen güncellemeyi yapabilmeniz için ilk olarak telefonumuzun ”Ayarlar” alanına giriş işlemi gerçekleştiriyoruz.

iphone güncelleme yapamıyorum yapılmıyor, iphone güncelleme nerede, iphone güncelleme nasıl yapılır, iphone yazılım güncelleme, iphone güncelleme yapamıyorum, iphone güncellemeyi nereden yapıyorum

Ayarlar bölümüne girdiğiniz de ”Genel” yazısının yanında kırmızı işaretli 1 yazısı göreceksiniz. Genel yazan alanın içerisine girişimizi gerçekleştiriyoruz. Sonrasında karşımıza gelen seçenekler içerisinde ”Yazılım güncelleme” yazısı belirecektir. Yazılım güncelleme alanının içerisine girişimizi gerçekleştiriyoruz.

Hangi güncellemenin geldiğiniz ve gelen güncelleme ile birlikte nelerin ekleneceğini yazan bir alana erişim sağlamış olacaksınız. Bu alandan ”İndir ve yükle” butonuna tıklamanız dahilinde güncellemenizi tamamlamış olacağız.

Güncelleme başlamıyor ya da güncelleme devreye girmiyorsa bunun nedenin internet bağlantınız da yaşanan yavaşlık ile alakalıdır. İnternet ağı mobile bağlıysa bu durumda wifiye bağlanarak işlemleri yapmanız gerekiyor.

Wifiye bağlıyken ilerlemiyorsa bu durumda farklı bir wifiye bağlanarak deneme yapın. Büyük olasılıkla AKK ulaştığınız için yavaşlayan internetiniz buna izin vermemektedir. iphone güncelleme yapamıyorum yapılmıyor sorununa ilişkin ayarları ilerletme yaptığınız da sorunsuz bir şekilde güncellemeyi tamamlamış olacaksınız.

iphone güncelleme yapamıyorum yapılmıyor, iphone güncelleme nerede, iphone güncelleme nasıl yapılır, iphone yazılım güncelleme, iphone güncelleme yapamıyorum, iphone güncellemeyi nereden yapıyorum iphone güncelleme yapamıyorum yapılmıyor, iphone güncelleme nerede, iphone güncelleme nasıl yapılır, iphone yazılım güncelleme, iphone güncelleme yapamıyorum, iphone güncellemeyi nereden yapıyorumiphone güncelleme yapamıyorum yapılmıyor, iphone güncelleme nerede, iphone güncelleme nasıl yapılır, iphone yazılım güncelleme, iphone güncelleme yapamıyorum, iphone güncellemeyi nereden yapıyorum

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here