Paylaş

Merhabalar, bu yazımızda iPhone google hesap ekleme nasıl yapılır sorusuyla ilgili işlem aşamalarını makalemizde anlatacağız.

iPhone telefonunuza google hesabı ekleme işlemlerini yapmak istemenize rağmen bu işlemlerin nasıl sağlandığını bilmiyorsanız doğru yerdesiniz. İlgili ayarların nereden ve nasıl yapılacağını adım adım paylaşarak sorununuzu kısa süre içerisinde çözüme kavuşturabilirsiniz.

Telefonunuzdan uygulama indirmek, oyun yüklemek ya da buna bağlı mail adreslerinize giriş yapmak istiyorsanız muhakkak bir hesap girişi sağlamalısınız. Bunu yaptıktan sonra ekstra bir hesap ekleme işlemi sağlamak istiyorsanız yine aynı şekilde hesap eklemesi yapabilirsiniz. Eskiden Android bir cihaz kullanımı yapıyorken iPhone telefon kullanımına yeni başladıysanız eğer hesap ekleme işlemlerinizin de nereden yapıldığını bilmemeniz gayet normaldir. Ama bunu için moral bozmanıza gerek bulunmamaktadır. İzleyeceğiniz çözüm yollarını kapsamlı şekilde anlatacağız.

iPhone google hesap ekleme nasıl yapılır

İphone, iphone google hesabı, iphone hesap ekleme, şeklinde yaptığınız araştırmalarınıza katkımız olsun diye gerekli incelemelerinizi sağladık. Aşamaları belirttiğimiz şekilde işleme koymanız durumunda probleminizi giderebilirsiniz.

iPhone hesap ekleme

iPhone telefonunuza hesap eklemesi yapabilmeniz için ilk önce ‘’Ayarlar’’ alanına giriş yapın. Daha sonrasında ise aşağıdaki adımları takip edebilirsiniz.

  • Ayarlar alanına girişinizi gerçekleştirdikten sonra ‘’Parolalar ve hesaplar’’ kısmına dokunun.
  • Karşınıza gelecek olan ekranda ‘’Hesap ekle’’ kısmına tıklayın.
  • Son olarak karşınıza birden fazla hesap ekleyeceğiniz alan gelecektir. Google kısmına tıklayıp hesabınızı ekleyebilirsiniz.
iphone google hesabı
  • iPhone telefonunuzun hesap ekleme işlemlerini belirttiğimiz şekilde işleme koyabilirsiniz.
  • Siz bu adımları takip etmenize rağmen hesap eklemesi yapamıyorsanız bu durumda cihazınızı kapatıp yeniden açın.
  • Tekrar aynı işlemlerinizi denemeniz ile birlikte probleminizi gidermiş olacaksınız.

iPhone google hesap ekleme nasıl yapılır adı altında yayınladığımız yazımızda işlemlerinizi nereden yapacağınızı ayrıntılı bir şekilde konu aldık. Sizlerde artık hesap ekleme işlemleriniz için yukarıdaki adımları takip ederek bilgilere sahip olabilirsiniz.

iPhone telefonunuzda hesap ekleme dışında farklı sorunlarla da karşı karşıya gelebilirsiniz. Sorun meydana geldiğinde hemen sinir yapmanız yerine kısa bir araştırma yapmalısınız. Telefonunuzla ilgili sormak ya da eklemek istediklerinizi bizlere yorumdan iletebilirsiniz.

iphone hesap ekleme
iPhone google hesap ekleme nasıl yapılır

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here