Paylaş

iPhone google bildirimlerini kapatma. Son gelen güncelleme ile birlikte sizlere de google üzerinden bildirimler gelmektedir. Gelmesin istiyorsanız detaylar yazımızda.

Telefonlar, uygulamalar, bilgisayarlarda sürekli bir güncellemelerin geldiğini görebilirsiniz. Getirilen her yeni güncelleme ile farklı özellikler dahil edilmektedir. İphone cihazlarına gelen son güncelleme ile beraber artık bildirimleri farklı farklı uygulamalarda alabilirsiniz. Telefonunuza yüklü google uygulamasından bildirimler gelmektedir. Google tarayıcınız tarafından size gelen bildirimlerin gelmesini istemiyorsanız eğer telefon içerisinde bu bildirim ayarlarını kapatmalısınız. Bildirimlerin hangi alandan kapatılacağını bilemiyor olabilirsiniz. Biz de bu bilinmezliği ortadan kaldırmak adına ilgili işlemlerin kontrollerini sağlamış bulunuyoruz. Birlikte işleme alacağımız ayarlarla beraber bundan sonra iphone telefonunuzda gezinti sırasında google tarayıcısı tarafından gelen bildirimlerin gelmemesini sağlayacağız.

iPhone google bildirimlerini kapatma

İphone google bildirimleri gelmesin, iphone google hatırlatmasını kapatma, iphone google bildirimleri nasıl kapatılır, iphone google bildirimleri kapanmıyor, iphone telefonuma google tarayıcısı tarafından gelen bildirimlerin gelmesini istemiyorum. Gezinti yaparken gelen bildirimlerin ekrana gelmesini ya da hiçbir şekilde gelmesini istemiyorsanız bu durumda cihaz içerisinde google alanına girerek bildirimleri kapatacağız.

iPhone google bildirimleri gelmesin

Bildirimlerin kapatılabilmesi için de telefonunuzdan ‘’Ayarlar’’ bölümüne giriş işlemi gerçekleştiriyoruz. Ayarlara girdikten sonra ‘’Google’’ yazısını göreceksiniz. Bu seçeneğin içerisine giriş yaptıktan sonra da gelecek olan ekranda ‘’Bildirimler’’ seçeneğine tıklıyoruz.

iPhone google bildirimlerini kapatma, iphone google bildirimleri gelmesin, iphone google bildirimleri kapanmıyor, iphone google bildirimleri nasıl kapatılır, iphone google bildirimleri görünmesin, iphone google bildirimi iptal etme

  • Bildirimler alanına giriş işlemleri sonrasında artık ayarlarımızın sonuna gelmiş olacağız.
  • Karşısınız da bulunan seçenekler içerisinde ‘’Bildirimlere izin ver’’ kısmı aktiftir. Burayı sol kaydırarak pasif duruma getirdiğiniz taktirde bundan sonraki dönem içerisinde google tarayıcı tarafından sizlere herhangi bir bildirim gelmeyecektir.

iPhone google bildirimlerini kapatma isteyen iphone kullanıcılarımız için yapacağı ayarlardan kısaca bahsetmiş bulunuyoruz. Olur da bu belirttiğimiz ayarlar sonrasında da hala daha problem devam ederse telefonunuzu bir kere kapatıp açarak yeniden işlemleri sağlayabilirsiniz.

Telefonunuza bir güncelleme geldiğinde bu bildirimler tekrar aktif hale getirilebilir. Böyle bir durumda aynı işlemi tekrar devreye koyabilirsiniz. Onun dışında diğer uygulamalarla ilgili de yine aynı yolu takip ederek bildirimlerini kapatma işlemlerini sağlayabilirsiniz.

Yapılan işlemler ile alakalı takıldığınız bir yer olursa bunu bize yorumdan iletebilirsiniz.

iPhone google bildirimlerini kapatma, iphone google bildirimleri gelmesin, iphone google bildirimleri kapanmıyor, iphone google bildirimleri nasıl kapatılır, iphone google bildirimleri görünmesin, iphone google bildirimi iptal etmeiPhone google bildirimlerini kapatma, iphone google bildirimleri gelmesin, iphone google bildirimleri kapanmıyor, iphone google bildirimleri nasıl kapatılır, iphone google bildirimleri görünmesin, iphone google bildirimi iptal etme

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here