Değerli arkadaşlar, yayına vereceğimiz bu yazımızda iPhone gmail hesabı kaldırma ve oturumu kapatma aşamalarını nereden sağlanacağına bakacağız.

Telefon kullanımı olarak iPhone marka cihazlardan vazgeçmiyorsanız eğer tanımlamış olduğunuz mail adreslerini de kullanıyorsunuzdur. Ki zaten bir önceki yazımızda mail adresinin nasıl ekleneceği konusunda sizi bilgilendirdik. Ele aldığımız bu yazımızda ise iPhone gmail hesabı kaldırma ve oturumu kapatma ayarlarını nereden sağlanacağı konusunda sizi bilgilendireceğiz.

  • Mail adresinizden oturum kapatmak istiyorsanız bunun için hesabı cihazınızdan kaldırmanız gerekmektedir.
  • Ya da siz iki mail adresini tanımladıysanız ve birinden çıkış yapmak yani bu alandan görünmesini istemiyorsanız sağlanacak işlemler bellidir.
  • Birlikte gerçekleştireceğimiz işlemlerle birlikte sorununuzu giderebileceksiniz.

iPhone gmail hesabı kaldırma ve oturumu kapatma

iPhone gmail hesabı kaldırma

iPhone gmail hesabı kaldırma ayarlarının işleme konulabilmesi için öncelikle telefonunuzdan mail adresinize girişin gerçekleştirilmesi gerekmektedir. Mailinize girmenizle birlikte sağ üst alanda bulunan ‘’Profil’’ resminize tıklayıp gelen ekranda da ‘’Bu cihazdaki hesapları yönet’’ bölmesine tıklayın.

Ardından kaldırmak istediğiniz hesap hangisi ise onun seçilimi sağlayıp daha sonrasında ise alt tarafta karşınıza gelen seçenekler arasında ‘’Hesabı kaldır’’ butonuna tıklamanız yeterli olacaktır. Gerçekleştireceğiniz tüm ayarlar neticesinde sorununuzu gidermiş ve çözümü sağlamış olacaksınız.

Hesabı kaldır diyor olmanıza rağmen hesap kalkmıyor ise bunun nedeni bağlantılarda kesinti yaşıyor olmanızda kaynaklanabilmektedir. Soruna dur diyebilmek için wifiden bağlıysanız mobile, mobilden bağlıysanız wifiye bağlanarak deneme gerçekleştirin.

iPhone gmail oturumu kapatma

iPhone gmail oturumu kapatma ayarlarını yapıyor olmanıza rağmen kapanmıyor ve bunun internet kaynaklı olmadığını tespit ettiyseniz eğer cihazınıza gelen güncellemelerden ötürü işlem sağlanmıyor olabilir. Cihazınızın güncellemelerini kontrol edip gelen güncelleme varsa devreye almanız gerekmektedir. Elbette bunun içinde gerekli şartları yerine getirdiğinizden emin olduktan sonra işlem sağlamanızda yarar bulunmaktadır.

Güncellemeler sonucunda tekrar baktığınızda artık telefonunuzdan istediğiniz gmail hesabının hem kaldırıldığını hem de oturumun kapatıldığını görmüş olmalısınız. İphone telefon kullanımlarınızda mail adresi haricinde karşılaştığınız diğer konuları da bize yorumdan ulaştırabilirsiniz. Sizlerin verdiği bilgiler ışığında çözümleri en kısa süre içerisinde hazırlayıp sizlere de görsel ve yazılı olacak şekilde sunmaktayız.

iPhone gmail hesabı kaldırma ve oturumu kapatma
Önceki İçerikinstagram hesabıma gizliden bakılmasın ve girilmesin
Sonraki İçerikYAAY takipçileri silemiyorum ve çıkaramıyorum
1991 doğumlu, Eskişehir Anadolu Üniversitesi İşletme Fakültesi okuyor, 2010 yılından itibaren Teknoloji ile yakından ilgilenmekte olup daha önce Telekom hizmetlerinde backoffice biriminde çalışmıştır. Yanı sıra teknik anlamda eğitim verme ve bu alanda yönetici olarak hizmetlerde bulunmuştur.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here