Paylaş

iPhone gelen aramayı yönlendiremiyorum. iPhone telefonlarda gelen çağrının yönlendirmesi için hangi işlemlerin yapılması gerektiğine göz atalım.

Gelen aramaların yoğunluğundan ötürü bazı aramalara cevap verememe gibi durumlarla karşı karşıya kalabiliyoruz. Ya da gelen aramayı görebilmemize rağmen karşı tarafa meşgul olarak gözüken bir arama da olabilmektedir. Harici durumlar da da bazı kişiler sizleri rahatsız ettiklerinde o kişiden gelen aramanın başka bir kişiye gidebilmesi için bu yöntem oldukça mantıklı bir hal almaktadır. Gelen çağrının başka bir telefona yönlendirilebilmesi için izlenecek çözüm yöntemlerini kaleme alacağız. Tabi daha öncesinde hazırladığımız yazımızda android işletim sistemli telefon kullanıcıları için hazırlamıştık. Bu yazımız da ise iPhone telefon kullanıcıları için gelen aramanın nasıl başka bir telefona yönlendirileceğini kaleme alacağız. Böylelikle artık sizler de gelen bir çağrının yönlendirmesini sağlayarak sorunu ortadan kaldırmış olacaksınız.

iPhone gelen aramayı yönlendiremiyorum

iPhone arama yönlendirme, iphone çağrı yönlendirme, iphone gelen çağrı yönlenmiyor, iphone çağrı yönlendirme nasıl yapılır?, iphone çağrı nasıl yönlendirilir?, iphone telefonlarda çağrı yönlendirmesi nasıl yapabilirim?, iphone cihazımda arama yönlendirme yapamıyorum. Telefonunuzun markası iphone ve siz bu telefonda gelen bir aramayı ya da çağrıyı yönlendirmek istiyorsanız o halde anlatacağımız çözüm yöntemleri sizin için yeterli olacaktır.

iPhone gelen aramayı yönlendirme

Gelen bir çağrıyı yönlendirme sağlayabilmeniz için daha öncesinde yazdığımız yazılarımızda Turkcell, Vodafone ve Turk telekom(Avea) için ilgili kodları sizlerle paylaşmıştık. Bu yazımız ise telefon üzerinden doğrudan gelen aramanın nasıl yönlendirmesini sağlayabileceğiniz ile alakalıdır.

  1. iPhone telefonumuzda gelen bir aramayı yönlendirmek için ilk olarak telefonumuzun ”Ayarlar” menüsüne giriş sağlıyoruz.
  2. Ardından ”Telefon” yazan kısma giriş işlemi gerçekleştiriyoruz.
  3. Bu işlemi sağladıktan sonra ”Arama yönlendirme” kısmına tıklıyoruz. Ardından ”Arama yönlendirme” kapalı konumda iken bunu aktif konuma getirmesini sağlıyoruz.
  4. Haricinde gelen aramayı yönlendireceğimiz numaranın girişini yapıyoruz.
  5. Yapılan bu işlem sonrasında artık gelen arama yönlendirme işlemleri tamamlanmış olacaktır.

Tüm bu sağlanan işlem ayarları sonrasında iPhone gelen aramayı yönlendiremiyorum sorunu ise tarih olmuş olacaktır. Şayet bu şartlar altında da hala daha arama yönlenmiyor ve aramalar gelmiyor ise bu durumda yorumda aldığınız hata ile birlikte bize iletmeniz yeterli olacaktır.

iPhone gelen aramayı yönlendiremiyorum, iphone arama yönlendirme, iphone çağrı yönlendirme, iphone gelen aramayı yönlendirme, iphone gelen çağrıyı yönlendirme, iphone çağrı yönlendirilmiyor

iPhone gelen aramayı yönlendiremiyorum, iphone arama yönlendirme, iphone çağrı yönlendirme, iphone gelen aramayı yönlendirme, iphone gelen çağrıyı yönlendirme, iphone çağrı yönlendirilmiyor

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here