Paylaş

iphone fotoğraf paylaşma önerisini kapatma. İphone telefon kullanıcıları gelen güncelleme ile birlikte paylaşma önerisi almaktadır. Kapanması için çözüm haberimizde.

Apple firmasının geliştirmiş olduğu iPhone telefonlarına gelen güncelleme ile birlikte gelen öneriler canınızı sıkabilir. Fakat önerileri kapatmak yine sizin elinizde olduğu için bu işlemlerle alakalı bilgi vereceğiz. İphone cihazlarında bir yere giderken çekmiş olduğunuz resimler galeri alanına eklenmektedir. İlerleyen dönemlerde siz hangi alandan paylaşmak istiyorsanız bu alana giriş gerçekleştirerek paylaşımı sağlayabiliyorsunuz. Son getirilen güncelleme sonrasında artık telefonda gezinti yaptığınız sırada direk karşınıza ‘’Paylaşma önerisi’’ adı altında bir uyarı gelmektedir. Fotoğrafın nerede çekildiğini, il, ilçe ve konum bilgilerini bu alandan görebiliyorsunuz. Üzerine gelip tıklamasını sağladığınız da ise paylaşıma yönelik ayarları gerçekleştirebilirsiniz. Gelen paylaşma önerisini kapatabilmek için hangi yolun takip edilmesi gerektiğine ise birlikte göz atarak sorunumuzu ortadan kaldıracağız.

iphone fotoğraf paylaşma önerisini kapatma

iphone öneriyi kapatma, iphone paylaşma önerisi gelmesin, iphone fotoğraf paylaşma önerisi çıkmasın, iphone paylaşma önerisi nasıl kapatılır, iphone paylaşma önerisi çıkmasın, iphone paylaşma önerisini istemiyorum, iphone resim paylaşma önerisi neden geliyor. Telefonunuzda bir anda Fotoğraflar ve altında resminizin olduğu bir alanda paylaşma önerisi geldiğinde şaşırabilirsiniz. O an ki resminizi görerek işlemlerinizi sağlayabiliyorsunuz. Ama bunu istemiyorsanız kapatmak sizin elinizde.

iphone paylaşma önerisini kapatma

iPhone telefonunuza gelen paylaşma önerisinin kapatmak için öncelikli olarak menü ekranına gelerek buradan ‘’Ayarlar’’ alanına erişim gerçekleştiriyoruz. Ayarlar bölümüne girdiğiniz de ise sayfayı aşağıya doğru kaydırıyoruz.

iphone fotoğraf paylaşma önerisini kapatma, iphone paylaşma önerisi gelmesin, iphone fotoğraf paylaşma önerisi çıkmasın, iphone paylaşma önerisi çıkmasın, iphone paylaşma önerisini kapatma, iphone resim paylaşma önerisi kapanmıyor

  • Fotoğraflar adı altında bir seçenek göreceksiniz.
  • Buranın içerisine giriş işlemi sağlandıktan sonra Siri ve öneriler kısmına erişim gerçekleştiriyoruz.
  • Siri ve öneriler yazısının karşısındaki alan açıktır. Burayı sola kaydırarak kapalı konuma getirebilirsiniz. Yapılan ayarlarla birlikte artık iphone fotoğraf paylaşma önerisi kapanmış olacaktır.
  • Oldu ki hala daha gelmeye devam ediyor bu durumda telefonu kapatıp açarak yeniden aynı işlemleri devreye sokmanız da fayda bulunmaktadır.

iphone fotoğraf paylaşma önerisini kapatma ayarlarını yukarıda ki gibi işleme aldıktan sonra gezintileriniz sırasında karşınıza öneri kapatma adı altında bir sayfa gelmeyecektir. Olur da problem yaşanmaya devam ederse bize bunu yorumdan iletmeniz faydalı olacaktır.

iphone fotoğraf paylaşma önerisini kapatma, iphone paylaşma önerisi gelmesin, iphone fotoğraf paylaşma önerisi çıkmasın, iphone paylaşma önerisi çıkmasın, iphone paylaşma önerisini kapatma, iphone resim paylaşma önerisi kapanmıyor iphone fotoğraf paylaşma önerisini kapatma, iphone paylaşma önerisi gelmesin, iphone fotoğraf paylaşma önerisi çıkmasın, iphone paylaşma önerisi çıkmasın, iphone paylaşma önerisini kapatma, iphone resim paylaşma önerisi kapanmıyor iphone fotoğraf paylaşma önerisini kapatma, iphone paylaşma önerisi gelmesin, iphone fotoğraf paylaşma önerisi çıkmasın, iphone paylaşma önerisi çıkmasın, iphone paylaşma önerisini kapatma, iphone resim paylaşma önerisi kapanmıyor

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here