Paylaş

iphone facetime kapatma kapanmıyor. iPhone cihazlarda facetime özelliğini kapalı hale getirebilmek için sağlanacak ayarlardan bahsedeceğiz.

Apple servisinin üretimini gerçekleştirmiş olduğu iPhone ve iPad cihazlarında faceTime özelliği bulunmaktadır. Görüntülü ya da sesli aramalarınızı bu alan üzerinden yapabilirsiniz. Her iki cihaz da Apple firmasının üretimini sağladığı cihaz ise bu görüşme gerçekleştirilebilmektedir. Ancak bir çok iphone ya da iPad kullanıcısının bu özelliği kullanmak istemediğini de belirtebiliriz. Aramalarını genel olarak whatsapp ya da farklı diğer uygulamalardan gerçekleştiren kullanıcıların bazıları özelliği kapatmak istemektedir. FaceTime özelliğinin telefonunuzdan kapatılabilmesi için nelerin gerekli olduğuna ilişkin incelemeleri gerçekleştirmiş bulunuyoruz. Android işletim sistemli telefon kullanımından sonra iphone kullanmaya başladıysanız cihazın bir çok özelliğinin nasıl devre dışı bırakacağınızı bilemezsiniz. Normal koşullarda Apple ürünlerini tercih eden ve uzun süre bu ürünleri kullanan kişiler artık tüm içeriğine sahiptirler. Yeni kullanıma geçen kişiler için sağlanması muhtemel ayarları kapsamlı bir biçimde işleme alacağız.

iphone facetime kapatma kapanmıyor

iPhone facetime nasıl kapatılır, facetime kapanmıyor, facetime nasıl kapatılır, ipad facetime kapatma, iphone facetime kapanmıyor, iphone telefonumda facetime nereden kapatılır, facetime kapatabilmem için ne yapmam gerekiyor. Kullanımını gerçekleştirmiş olduğunu iphone ya da ipad cihazınız da faceTime özelliğinin devre dışı bırakabilmeniz için yapılması gerekenleri konu aldık.

iphone facetime nasıl kapatılır

İphone cihazlarında bulunan Facetime önemli bir güvenli açığından ötürü kullanıcıların akıllarında soru işareti bırakmaktadır. Görüntülü ya da sesli arama esnasında cevap verilmemesine rağmen kaydedilme durumu yaşanması ister istemez soru işaretlerini de beraberinde getirmektedir.

iphone facetime kapatma kapanmıyor, iphone facetime nasıl kapatılır, facetime kapatma, facetime kapanmıyor, facetime devre dışı bırakma, ipad facetime kapanmıyor

  • Önlem almak isteyen kullanıcılar ise bu özelliği devre dışı bırakma yöntemine gitmek istemektedir.
  • FaceTime özelliğinin cihazdan kapatılabilmesi için ilk olarak ‘’Ayarlar’’ alanına geliyoruz.
  • Ayarlar alanına girdiğiniz de ekranı aşağıya doğru kaydıralım. Gelen seçenekler içerisinde FaceTime yazısını göreceksiniz.
  • Bu alana giriş işlemi gerçekleştirdiğiniz de Facetime yazısının hemen karşısında bulunan tiki sola kaydırmanız halinde özellik devre dışı bırakılacaktır.
  • Yaptığınız bu ayar sonrasında sorun yaşanmaya devam ederse cihazı bir kere kapatıp açtıktan sonra problemin giderildiğini görebilirsiniz.
  • Gelen yeni güncelleme varsa bunun kontrol ederek ilgili güncellemeyi devreye alabilirsiniz.

Sağlanan ayarlarla birlikte iphone facetime kapatma kapanmıyor sorunumuzu gidermiş olacağız. Bunun dışında dilerseniz sizin için hazırladığımız iphone rahatsız etme modu çalışmıyor yazımıza bakabilirsiniz.

iphone facetime kapatma kapanmıyor, iphone facetime nasıl kapatılır, facetime kapatma, facetime kapanmıyor, facetime devre dışı bırakma, ipad facetime kapanmıyoriphone facetime kapatma kapanmıyor, iphone facetime nasıl kapatılır, facetime kapatma, facetime kapanmıyor, facetime devre dışı bırakma, ipad facetime kapanmıyor

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here