Paylaş

iphone el feneri yanmıyor ışık gelmiyor. Telefonunuz iphone ve aydınlatmayı açmak istediğiniz de ışık çok düşükse bu ayarların sağlanabilmesi için çözüm haberimizde.

iPhone telefonlarda el fenerini açtığınız da ışık etrafa tam olarak yayılmadığında o anki sıkıntınızı anlayabiliyoruz. Bulunduğumuz ortamda önümüzü göremediğimiz anlarda doğrudan telefonlarımızın el fenerlerini açıp etrafın aydınlık olmasını sağlarız. Eğer el fenerinde yayılan aydınlatma yeteri kadar iyi değilse bunun yükseltmek ya da kısmak tamamen size bağlı olarak değişmektedir. Bazı iphone kullanıcıları denetim merkezine girip el feneri ayarlarını açtığında ışığın gelmediğini ya da çok düşük olduğunu belirtmektedir. Flash ışığının az yanması ya da hiç ışık vermemesiyle alakalı yaşanan bu durumun incelemesini gerçekleştirdik. El fenerinin daha fazla aydınlatması ya da aydınlatma fazla ise bunun kısılması için yapacağınız işlemleri yazımızda konu aldık.

iphone el feneri yanmıyor ışık gelmiyor

iPhone el feneri ışık vermiyor, iphone el fenerini açınca ışık yeterli değil, iphone aydınlatma çok düşük, iphone el fenerini açtım ama ışık çok düşük, iphone el feneri ayarlarını nasıl yapabilirim. İphone telefonlarda el fenerinden çıkan ışığın aydınlatmasını yükseltip, kısmanız için yapmanız gerekenlere birlikte bakacağız.

iphone el feneri aydınlatmıyor

Karanlık bir ortamda önünüzü görebilmeniz için açtığınız el feneri yeteri kadar ışığı vermiyorsa ayarlarını yine telefon üzerinden kendiniz yapabilirsiniz. Ya da ışık istenilenden daha fazla aydınlatma yapıyorsa bunun ayarlarını da kısabilirsiniz.

iphone el feneri yanmıyor ışık gelmiyor, iphone el feneri ışık yok, iphone flash yanmıyor, iphone aydınlatmıyor, iphone el feneri aydınlatmıyor, iphone el fenerindeki ışık düşük

  • İphone telefonunuzun açma kapama düğmesinden açtıktan sonra ekranı yukarıdan aşağıya doğru kaydırarak ”Denetim merkezi” alanına geliyoruz.
  • Denetim merkezinde zaten el fenerine tıkladığınız da aydınlatma devreye girmektedir.
  • Ama aydınlatma tam sağlanmadığı için bunun ayarlarının sağlanabilmesi adına el feneri alanına her zaman bastığınız dan daha sert bir şekilde basıyoruz.
  • Parmağımızla belirtilen işlemi sağladığınız da karşınıza el fenerinin ayarlanabilmesi için daha farklı bir boyutu gelecektir.
  • Buradan aydınlatmayı istenilen seviyeye çekebilirsiniz. İsteğe bağlı azaltabilir ya da aydınlatmayı daha fazla alana ulaştırabilirsiniz.

iphone el feneri yanmıyor ışık gelmiyor sorununa ilişkin yapacağınız ayarları belirtilen şekilde yapmanız halinde el feneri artık yanmaya ve daha fazla ışık vermeye başlayacaktır.

iphone el feneri yanmıyor ışık gelmiyor, iphone el feneri ışık yok, iphone flash yanmıyor, iphone aydınlatmıyor, iphone el feneri aydınlatmıyor, iphone el fenerindeki ışık düşükiphone el feneri yanmıyor ışık gelmiyor, iphone el feneri ışık yok, iphone flash yanmıyor, iphone aydınlatmıyor, iphone el feneri aydınlatmıyor, iphone el fenerindeki ışık düşük

 

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here