Paylaş

iphone el feneri nerede bulamıyorum. Karanlık bir ortamda kaldığınızda telefonun aydınlatmasını açarız. İphone için bu ayarın nerede olduğuna bakacağız.

Günlük yaşantımız da hiç beklenmedik anlarda elektrikler bir anda gidebilmektedir. Böyle durumlarda önümüzü bulmakta zorluk çekebiliyoruz. Fakat teknolojinin geliştiği bu dönemde artık telefon aydınlatma ışıkları oldukça işimizi görmektedir. İphone telefonlarında bulunan el fenerleri de etrafı inanılmaz derecede aydınlatmaktadır. Lakin eğer yeni bir iphone kullanıcısı iseniz eminim el fenerinin nerede olduğunu bulmakta zorluk çekiyorsunuzdur. Nitekim bu konu da yalnız olmadığınızı belirtmekte fayda bulunuyor. Önünüzü bile görmekte zorlandığınız anlarda telefonunuzu çıkarıp el fenerini açmanız için nelerin gerekli olduğuna beraber bakacağız. Oldukça basit olan bu işlem için yapmanız gerekenlerin tamamı aşağıda belirtilmiştir.

iphone el feneri nerede bulamıyorum

İphone aydınlatma nerede, iphone aydınlatmayı bulamıyorum, iphone el feneri görünmüyor, iphone el feneri nerede, iphone el fenerini bulamıyorum, iphone el feneri gözükmüyor, iphone telefonumda aydınlatmayı göremiyorum. Kullanım gerçekleştirmiş olduğunu telefonunuzun markası iphone ise ayarlar bölümünden ve telefonun menü ekranından el fenerini arayıp bulamadığınız olmuştur.

iphone aydınlatma nerede

Karanlık bir ortamda kaldığınız da telefona sarılmak ilk iştir. İphone telefonlarında el feneri ”Denetim merkezi” olarak adlandırılan alanda yer almaktadır. Denetim merkezi alanına ulaşabilmek için de telefonunuzun açma kapama düğmesinden açıyoruz.

iphone el feneri nerede bulamıyorum, iphone aydınlatma nerede, iphone el feneri yok, iphone el feneri gözükmüyor, iphone el fenerini bulamıyorum, iphone el feneri görünmüyor

Bu işlem ardından aşağıdan yukarıya doğru ekranı kaydırdığınız da ”Denetim merkezi” alanına erişiminizi gerçekleştirmiş olacaktır.

  • Gelen ekranda bir çok ayarları sağlayabileceğiniz seçenekler görebilirsiniz. Burada el feneri ikonuna tıkladığınız da artık aydınlatmanın telefondan geldiğini görebilirsiniz.
  • Tekrar kapatmak istediğiniz de ise yine el feneri butonuna tıklamanız yeterlidir.
  • Aydınlatma işlemlerini belirtilen alanlarda gerçekleştirmeniz mümkündür.
  • iphone el feneri nerede bulamıyorum diyenler için bahsedilen bu ayarlar neticesinde sorun kalmaması gereklidir.

Aklınıza takılan bir yer olursa bunu bizimle yorum kısmından paylaşmanız halinde ilgili cevap yine aynı şekilde yorumdan sizlere paylaşım sağlanacaktır. El feneri çalışmıyor yada başka bir sorun meydana gelirse şarj oranını kontrol edebilirsiniz. Şarjdan ötürü bu sorun meydana gelmiş olabilir. Cihazı bir kez kapatıp açarak yeniden denemeniz de fayda bulunuyor.

iphone el feneri nerede bulamıyorum, iphone aydınlatma nerede, iphone el feneri yok, iphone el feneri gözükmüyor, iphone el fenerini bulamıyorum, iphone el feneri görünmüyor

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here