Paylaş

iphone ekrandaki resim kalkmıyor düzelmiyor. İphone telefonumuzun ana ekranının sıfırlanması ve ilgili düzenlemelerin yapılması için detaylar yazımızda.

Akıllı telefonlarımızın an ekranları bizler için her daim önem arz etmektedir. Telefonlarımızın ön yüzüne sevdiğimiz en güzel resmi ya da buna bağlı olarak sevdiğimiz kişinin fotoğrafını koyarız. Ya da belli uygulamaların güzelleştirdiği ekran bilgilendirmelerini ele alırız. Tüm bunları yaparken bazı iphone kullanıcıları ekran resmin kalkmadığını ya da düzelmediğini bildirmektedirler. Bunun dışında ekran ile ilgili ayarların tekrar eski haline nasıl gelineceğini merak etmektedirler. Yapacağınız işlem için telefonu komple baştan aşağı fabrika ayarlarına geri göndermenize gerektirecek bir durum bulunmamaktadır. Beraber gerçekleştireceğimiz işlem aşamaları sonrasında sorunumuz ortadan kalkmış ve dilediğiniz gibi ekranın ayarlamasını sağlamış olacaksınız. Çünkü iphone bu ve benzeri hatalar için önlemini üretim esnasında almıştır.

iphone ekrandaki resim kalkmıyor düzelmiyor

İphone ekran düzelmiyor, iphone ekran ayarı, iphone ekran sıfırlama, iphone ana ekran ayarı, iphone ana ekranı sıfırlamak istiyorum, iphone ekrandaki resim kalkmıyor, iphone telefonumda ekranı nasıl sıfırlamak istiyorum, iphone ekranının düzeltmesini yapamıyorum. iPhone telefonunuzun her türlü ekran ayarının sorunu için yapılması gereken ürünün ana ekranının sıfırlanmasıdır. Bakın komple sıfırlama da işe yarar ama bu size çok zahmet verdirir. Böyle bir zahmeti iphone kullanıyorsanız eğer çekmenize gerek bulunmamaktadır.

iphone ana ekran yerleşimini sıfırla

Telefonumuzun var olan ana ekranında bazı anlarda sorunlarla karşı karşıya kalabilmekteyiz. Bu ve benzeri tarz durumlarda telefonu kapatıp açmaktayız. Fakat kapatılıp açılan telefonda yine benzer olay meydana gelmeye devam etmektedir.

  • Ana ekran yerleşiminin sıfırlanabilmesi için telefonunuzun ”Ayarlar” alanına giriş işlemi gerçekleştiriyoruz.
  • Ayarlar bölümüne girdikten sonra ”Genel” yazısının içerisine giriş yapıyoruz.
  • Bunun devamında karşımıza gelen ekranın en alt satırında yer alan ”Sıfırla” seçeneğine giriyoruz.
  • İşlemlerimizin sonuna geldiğimiz de ”Ana ekran yerleşimini sıfırla” seçeneğini göreceksiniz.
  • Buraya tıkladıktan sonra sıfırlansın mı hatırlatılacaktır. Evet demeniz durumunda artık işlemler tamamlanmış olacaktır.
  • Telefon bir kere kapanıp açıldıktan sonra sorunumuz giderilecektir. Ve cihaz ilk ekrana geri gönderilecektir.

iphone ekrandaki resim kalkmıyor düzelmiyor, ekran düzelmiyor, ekran sıfırlama, iphone ekran düzelmiyor, iphone ekran sıfırlama, iphone ana ekran yerleşimini sıfırla

iphone ekrandaki resim kalkmıyor düzelmiyor, ekran düzelmiyor, ekran sıfırlama, iphone ekran düzelmiyor, iphone ekran sıfırlama, iphone ana ekran yerleşimini sıfırla iphone ekrandaki resim kalkmıyor düzelmiyor, ekran düzelmiyor, ekran sıfırlama, iphone ekran düzelmiyor, iphone ekran sıfırlama, iphone ana ekran yerleşimini sıfırla iphone ekrandaki resim kalkmıyor düzelmiyor, ekran düzelmiyor, ekran sıfırlama, iphone ekran düzelmiyor, iphone ekran sıfırlama, iphone ana ekran yerleşimini sıfırlaiphone ekrandaki resim kalkmıyor düzelmiyor, ekran düzelmiyor, ekran sıfırlama, iphone ekran düzelmiyor, iphone ekran sıfırlama, iphone ana ekran yerleşimini sıfırla

Tüm sağlanan işlem aşamaları sonrasında iphone ekrandaki resim kalkmıyor düzelmiyor sorunumu düzelmiş ve değişiklikleri yapmış olacaksınız. Dilerim faydalı bir yazı olmuştur.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here