Paylaş

iphone ekran süresini kapatamıyorum. iOS 12 ile birlikte iphone telefonlarımıza gelen ekran süresi özelliği nasıl kapatılır? Detaylar yazımızda.

İphone telefonlarımıza güncelleme sonrasında ekran süresi özelliği gelmiştir. Bu özellik aktif durumda iken telefonda hangi uygulamaya ne kadar zaman harcadığınızı görebiliyorsunuz. Siz bakmayı unutsanız bile iphone haftalık rapor olarak sizlere bunun gönderimi sağlamaktadır. İphone tarafından böyle bildirim almak istemeyen kullanıcılar ekran süresi ayarlarının kapatılmasını gerçekleştirebilmektedir. Beklenen bu özelliğin herkes tarafından beğenildiğini belirtmekte fayda bulunmaktadır. Fazla zaman harcadığınız uygulamalara koyduğunuz sınırlarla birlikte gezintilere ara verebiliyorsunuz. Ama bunların hiç birine gerek duymuyorsanız ve haftalık rapor şeklinde gelen bildirimleri almak istemiyorsanız sağlanacak işlem aşamalarını aşağıda kapsamlı şekilde belirtmiş bulunuyoruz.

iphone ekran süresini kapatamıyorum

iPhone ekran süresi gözükmesin, iphone haftalık rapor gelmesin, iphone haftalık rapor göndermesin, iphone haftalık rapor çıkmasın, iphone ekran süresi nasıl kapatılır, iphone ekran süre ayarlarını kapatmak istiyorum. iOS 12 ile birlikte gelen ekran süresi ile ilgili işlemlerinizi iptal etmek istiyorsanız konuyla ilgili olarak bir kaç işlem sağlamanız yeterlidir. Bunun sonrasında haftalık gelen rapor bilgileri de artık gelmemeye başlayacaktır.

iphone ekran süresi gelmesin

Hangi alanda ne kadar zaman geçirdiğinize ilişkin gönderilen haftalık raporun artık tarafınıza gelmesini istemiyorsanız çözüm için yapılması gereken ayarları konu aldık. Telefonumuzun menü ekranından ”Ayarlar” kısmına giriş gerçekleştiriyoruz. Ayarlara girdikten sonra ”Ekran süresi” alanına giriş işlemlerini sağlıyoruz.

iphone ekran süresini kapatamıyorum, iphone ekran süresi nasıl kapatılır, iphone ekran süresi kapanmıyor, iphone ekran süresi iptal etme, iphone ekran süresi gelmesin, iphone ekran süresi çıkmasın

Ekran süresinin içerisine girdiğiniz de ise karşınıza bir çok seçenek belirecektir. Sayfayı az bir şey aşağıya doğru kaydırdığınızda ekran süresini kapat yazısını göreceksiniz. Buraya tıkladığınız da ekran süresini kapat bölümüne tıklamanız dahilinde ekran süresi kapanmış olacaktır.

  • Yapılan işlemler sonrasında artık iphone sizlere her hafta gönderim sağlamış olduğu haftalık rapor bilgilendirmesini de göndermeyecektir.
  • Kapatma ayarları sonrasında ekran süresine ilişkin işlemler devam ederse telefonu kapatıp açarak işlemleri denemeniz gereklidir.
  • iphone ekran süresini kapatamıyorum diyenler için hazırladığımız yazımız da sorun giderilmez farklı bir hata alırsanız yorum kısmından bizlere sorunu belirtebilirsiniz.

iOS 12 sonrasında gelen ekran süresinin kapatılma işlemlerini de bu sayede kaleme almış bulunuyoruz. İyi gezintiler dileriz.

iphone ekran süresini kapatamıyorum, iphone ekran süresi nasıl kapatılır, iphone ekran süresi kapanmıyor, iphone ekran süresi iptal etme, iphone ekran süresi gelmesin, iphone ekran süresi çıkmasın iphone ekran süresini kapatamıyorum, iphone ekran süresi nasıl kapatılır, iphone ekran süresi kapanmıyor, iphone ekran süresi iptal etme, iphone ekran süresi gelmesin, iphone ekran süresi çıkmasın iphone ekran süresini kapatamıyorum, iphone ekran süresi nasıl kapatılır, iphone ekran süresi kapanmıyor, iphone ekran süresi iptal etme, iphone ekran süresi gelmesin, iphone ekran süresi çıkmasıniphone ekran süresini kapatamıyorum, iphone ekran süresi nasıl kapatılır, iphone ekran süresi kapanmıyor, iphone ekran süresi iptal etme, iphone ekran süresi gelmesin, iphone ekran süresi çıkmasın

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here