Paylaş

iphone ekran süresi nerede bulamıyorum. iOS 12 güncellemesiyle birlikte gelen ekran süresi özelliği sizde çıkmıyorsa nedenine ve çözümüne bakacağız.

Yeni bir güncelleme sonrasında farklı özellikler tüm uygulamalara eklenmektedir. Tabi bu telefonlar için de geçerliliğini korumaktadır. İphone telefonlarına gelmiş olan iOS 12 güncellemesiyle birlikte ekran süresi ve ölçüm ayarları telefonlara eklenmiştir. Ölçüm dair bilgiler telefonunu menü ekranında görünüyor olmasına rağmen ekran süresini bulamayanlar için araştırmalarımızı sağladık. Bazı kullanıcılar güncelleme sonucunda ekran süresini bulamadıklarını kendi telefonlarında yüklenmediğini belirtmektedir. Ekran süresiyle birlikte artık telefonlarda ne kadar zaman geçirdiğinizi hangi kanal üzerinden ne kadar zaman harcadığınızı bulmak oldukça kolay olacaktır. Aynı zaman da uygulamalara kısıtlama getirerek giriş sağlanmasını istemediğiniz alanları kendiniz engellemesini sağlayabilirsiniz. Bunun yanı sıra haftalık raporların gönderimi de otomatik olarak gelmektedir. Şimdi bu ekran süresinin nerede olduğunu ve gözükmemesinin altında yatan nedenlere birlikte bakacağız.

iphone ekran süresi nerede bulamıyorum

İphone ekran süresini göremiyorum, iphone ekran süresi nerede, iphone ekran süresi bende görünmüyor, iphone ekran süresi bende çıkmıyor, iphone ekran süresi ayarlarına ulaşamıyorum. İphone telefonlarımıza gelen iOS 12 güncellemesiyle birlikte ekran süresi özelliği telefonlara eklenmiştir. Telefonlarımız da yer edinen bu özellik bazı kullanıcılar tarafından nerede olduğu bilinmediği için ya da göremediklerinden ötürü kontrollerin nasıl ilerletileceğini hazırladık.

iphone ekran süresi bende yok

İphone telefonların bir çok modelleri bulunmaktadır. Ekran süresini görebilmeniz için cihazınız iOS 12 güncellemesini yapan bir cihaz olması gereklidir. Eğer iOS 12 güncellemesini destekleyen bir ürün değilse ekran süresi o telefonlara eklenmemektedir.

Ama iOS 12 yazılımına yükselttikten sonra sadece haftalık raporları görebiliyor ve ekran süresi alanına erişemiyorsanız o halde ayarlara birlikte bakacağız. Ekran süresi alanını ekranı en sola kaydırdığınız da karşınıza gelmektedir.

iphone ekran süresi nerede bulamıyorum, iphone ekran süresi nerede, iphone ekran süresi çıkmıyor, iphone ekran süresi bende yok, iphone ekran süresi yok, iphone ekran süresi gelmedi

  • Onun dışında telefonun ”Ayarlar” bölümüne giriş yaparak,
  • Gelen seçenekler içerisinde ”Ekran süresi” seçeneğini görebilirsiniz.
  • Bu alana giriş işlemi yaptığınız da ise zaman harcadığınız alanları görebilirsiniz.
  • Bunlara engelleme koyabilir yada kısıtlama getirebilirsiniz.
  • Ekran süresi güncelleme sonrasında burada gözükmesi gerekiyor. Şayet iOS 12 sonrasında bu alanı göremiyorsanız yedekleme alarak sıfırlama işlemleri gerçekleştirebilirsiniz.
  • Unutmayınız sıfırlama yapmadan önce şarj oranı %50 ve üzeri olmalıdır.

iphone ekran süresi nerede bulamıyorum diyenlere özel hazırladığımız yazı içerisinde belirtilen ayarlar sonrasında sizler de artık hangi alanda ne kadar zaman geçirdiğinizi kontrol edebilirsiniz.

iphone ekran süresi nerede bulamıyorum, iphone ekran süresi nerede, iphone ekran süresi çıkmıyor, iphone ekran süresi bende yok, iphone ekran süresi yok, iphone ekran süresi gelmedi iphone ekran süresi nerede bulamıyorum, iphone ekran süresi nerede, iphone ekran süresi çıkmıyor, iphone ekran süresi bende yok, iphone ekran süresi yok, iphone ekran süresi gelmedi

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here