iPhone Ekran Kilitliyken Gelen Mesajlar Gözükmesin istiyorsanız ve bunu yapamıyorsanız artık üzülmenize gerek bulunmamaktadır. İphone mesaj gizleme programı olmadan ekrandaki mesajların görünmemesi için yapılacak adımları paylaşacağız.

iPhone kullanıcılarının da bildiği üzere ekran kilitliyken bile gönderilen mesaj bilgileri ekran gözükmektedir. Ancak siz uykudayken evdeki birinin veya oturduğunuz bir ortamda iken yanımızdaki birinin gelen mesajı okumaması için yapılacak olan işlem adımlarını tek tek sizlerle paylaşacağız. Yapılan işlem ayarlarımız sonrasında bundan sonraki süreç içerisinde artık siz uykudayken ya da bir ortamdayken hiç kimse sizin telefonunuza gelen bildirimi kilitliyken göremeyecektir. Sadece siz kilidi açıp girdiğiniz durumda bunu görebilirsiniz. Ayarlar için yapılacak işlem adımlarımız oldukça basit yapmanız gereken ise yazımızı detaylı olarak incelemeniz. Sonrasında bu sorun ortadan kalkacak ve siz artık gönül rahatlığı ile uyuyabilir veya telefonunuzu ortada bırakabilirsiniz.

iPhone Ekran Kilitliyken Gelen Mesajlar Gözükmesin

İphone mesajlar gözükmesin, iphone mesaj gizleme, iphone mesaj gizleme programı, ekran kilitliyken mesaj gözükmesin, iphone mesaj içeriğini kapatma, iphone mesajlar ekranda gözükmesin, iphone kilitli ekranda mesajlar gizlensin, iphone ekrandaki mesajları gizleme gibi tüm adım ve ayarları için yazımızı incelemeniz sonrasında sorunsuz bir şekilde işlem sağlayabilirsiniz.

iPhone Mesajlar Gözükmesin

Eğer bir android kullanıcısı iseniz ve daha sonrasında iPhone telefon kullanamaya başladıysanız eminim ekrana gelen mesaj içeriklerinin nasıl kapatacağınızı merak ediyorsunuzdur.

Artık bu düşünceler içerisine girmenize gerek bulunamamaktadır. Gelen mesaj içerikleri kilitli ekranda gözükmemesi adına yapılacak işlem ayarları sonrasında gelen mesaj bildirimleri telefonunuz kilitliyken ekrana gelmeyecektir.

iPhone Mesaj Gizleme Programı

iPhone mesaj gizleme programına gerek bulunmamaktadır. İşlem ayarlarını cihazın içerisinde ayarlar bölümünden sağlayabildiğiniz için yapılacak ayarları sizlere tek tek anlatımını gerçekleştireceğiz.

İlk olarak Ayarlar>Bildirimler>Mesajlar>Kilit Ekranında göster yazısı göreceksiniz. Bu yazıya ulaştıktan sonra sağ tarafa doğru yeşil olarak göründüğünü göreceksiniz. Dolayısıyla bunu sol tarafa doğru çekiyoruz ve kapatmasını sağlıyoruz.

iPhone Mesajlar Ekranda Gözükmesin

iPhone Mesajlar Ekranda gözükmesin ile ilgili olarak yapılan işlem adımlarınız sonrasında mesaj gelmesini beklediğinizde göreceğiniz üzere artık mesajların ekran kilitliyken sayfada gözükmediğini göreceksiniz.

Ayarları bu şekilde anlamadıysanız eğer aşağıdaki alanda sizlere görsellerini de paylaşmış bulunmaktayız. O ayarlar üzerinden de gidip ayarlarınızı tamamlayabilirsiniz.

iPhone Ekran Kilitliyken Gelen Mesajlar Gözükmesin, iphone mesajlar gözükmesin, iphone mesaj gizleme, iphone mesaj gizleme programı, ekran kilitliyken mesaj gözükmesin, iphone mesaj içeriğini kapatma, iphone mesajlar ekranda gözükmesin iPhone Ekran Kilitliyken Gelen Mesajlar Gözükmesin, iphone mesajlar gözükmesin, iphone mesaj gizleme, iphone mesaj gizleme programı, ekran kilitliyken mesaj gözükmesin, iphone mesaj içeriğini kapatma, iphone mesajlar ekranda gözükmesin iPhone Ekran Kilitliyken Gelen Mesajlar Gözükmesin, iphone mesajlar gözükmesin, iphone mesaj gizleme, iphone mesaj gizleme programı, ekran kilitliyken mesaj gözükmesin, iphone mesaj içeriğini kapatma, iphone mesajlar ekranda gözükmesin iPhone Ekran Kilitliyken Gelen Mesajlar Gözükmesin, iphone mesajlar gözükmesin, iphone mesaj gizleme, iphone mesaj gizleme programı, ekran kilitliyken mesaj gözükmesin, iphone mesaj içeriğini kapatma, iphone mesajlar ekranda gözükmesin

Yaptığınız işlem ayarları sonrasında artık ekran kilitliyken mesajlar gelse dahi ekranda gözükmeyecektir. İyi gezintiler dileriz.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz