Paylaş

iphone ekran büyüdü küçülmüyor düzelmiyor. İphone telefonunuzdaki simgeler büyüdü ve bu simgeleri tekrar küçültmek için yapmanız gerekenleri anlatacağız.

Almış olduğumuz telefon ekranındaki simgelerin büyüklüğünü küçüklüğünü kendinize bağlı olacak şekilde değiştirebiliyorsunuz. Kullanımını gerçekleştirmiş olduğunuz telefonun markası iPhone ve bu telefonda simgeler büyüdü ise bunu tekrar eski haline alabilirsiniz. Ama iphone cihazını yeni aldınız ya da bu ayarı daha öncesinde telefonunuzda hiç yapmadıysanız işlemin nerede olduğunu bilemeyebilirsiniz. Ekrandaki simgelerin standart haline tekrar geri dönebilmesi için konunun incelemesine yönelik ayarları gerçekleştirmiş bulunuyoruz. Telefonumuza yüklenen uygulamaların ya da yazışma sağladığımız alanların normal şekilde kullanırken bir anda değişikliğe uğramaması ister istemez cihaz içerisinde işlem sağlarken sorun yaşamanıza neden olacaktır. Böyle bir sorunu yaşamamanız için yazımızdaki adımları işleme almanız yeterlidir.

iphone ekran büyüdü küçülmüyor düzelmiyor

iPhone ekran büyüdü, iphone ekranı küçültmek istiyorum, iphone ekran küçültme nerede, iphone ekran küçültmeyi bulamıyorum, iphone büyüyen ekranı küçültme, iphone simgeler büyüdü geri küçültemiyorum. Telefonunuzda ekrandaki simgelerin büyüdüğünü gördüğünüzde bunun nasıl eski halini alacağını merak edip anlık sıkıntıya girebilirsiniz. Görünürlüğü tekrar eski haline getirebilmeniz için sağlanacak çözüm aşamalarını yazı içerisinde sizlere sunumunu yapacağız.

iphone ekran küçültmeyi bulamıyorum

Yüklemesini sağladığınız uygulamaların simgelerinin iphone telefonunuzda büyümesi sonrasında tekrar eski halini alabilmesi için ayarları belirttiğimiz şekilde sağlayabilirsiniz.

iphone ekran büyüdü küçülmüyor düzelmiyor, iphone ekran küçültme nerede, iphone simgeler büyüdü, iphone görüntüyü düzenleme, iphone ekran büyüdü küçültemiyorum, iphone ekran küçültmeyi bulamıyorum

  • Öncelikle telefonumuzun ‘’Ayarlar’’ alanına giriş işlemi gerçekleştiriyoruz.
  • Ayarlar bölümünden de ‘’Ekran ve Parlaklık’’ bölümüne giriş yapıyoruz.
  • Buradan da ‘’Görüntü’’ yani Ekran büyütme adı altında bulunan alana tıklıyoruz.
  • Muhtemelen giriş yaptığınız yerde ‘’Büyütülmüş’’ seçeneğini göreceksiniz.
  • Büyütülmüş seçeneğinin yanındaki ‘’Standart’’ bölümüne tıklamanız durumunda halinde tekrar eski halini aldırabilirsiniz.
  • Simgelerin cihazda nasıl görünmesini istiyorsanız bu alandan belirlemesini kendiniz isteğinize bağlı olacak şekilde değiştirebilirsiniz.

iphone ekran büyüdü küçülmüyor sorununa yönelik ayarları belirtilen şekilde işleme aldıktan sonra sorun ortadan kalkacaktır. Ayarlar sonrasında sorun hala daha devam ederse bu durumda işlemi yaptığınız andan itibaren telefonu bir kere kapatıp açalım. Ardından cihaza bir güncelleme gelip gelmediğini yine ayarlar kısmında kontrol edebilirsiniz. Güncelleme gelmiş ise güncellemeyi devreye almanız gereklidir.

iphone ekran büyüdü küçülmüyor düzelmiyor, iphone ekran küçültme nerede, iphone simgeler büyüdü, iphone görüntüyü düzenleme, iphone ekran büyüdü küçültemiyorum, iphone ekran küçültmeyi bulamıyorum iphone ekran büyüdü küçülmüyor düzelmiyor, iphone ekran küçültme nerede, iphone simgeler büyüdü, iphone görüntüyü düzenleme, iphone ekran büyüdü küçültemiyorum, iphone ekran küçültmeyi bulamıyorumiphone ekran büyüdü küçülmüyor düzelmiyor, iphone ekran küçültme nerede, iphone simgeler büyüdü, iphone görüntüyü düzenleme, iphone ekran büyüdü küçültemiyorum, iphone ekran küçültmeyi bulamıyorum

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here