Paylaş

iphone duvar kağıdını değiştirme ayarlama. Telefonunuzun mevcut duvar kağıdını istediğiniz bir resimle değiştirmek için nelerin gerekli olduğunu konu aldık.

Teknolojik ürünlerimizin kapak resimlerini ya da duvar kağıdı alanında bulunan resimleri kendimize göre ayarlayabiliyoruz. Ki zaten telefonlarımıza yüklemiş olduğumuz uygulamaların dahi arka plandaki resim görünümlerini değiştirebiliyoruz. İphone marka telefonunuzu yeni yeni kullanmaya başladıysanız eğer duvar kağıdındaki resmin nereden düzenleneceğini bilemiyor olabilirsiniz. Öncesinde yıllardır Android işletim sistemli bir cihaz kullanıyorken bir anda iphone telefon kullanımına başladıysanız çoğu ayarlarında acemilik yaşayabilirsiniz. Zaman içerisinde araştırmalara bağlı olarak bu kullanım daha kolay hale gelecektir. Ve iPhone cihazında bulunan özelliklerin kullanımlar ne kadar kolaylaştırdığını görünce eminim tekrarında vazgeçilmezler arasına girecektir. İphone marka telefonunuzda duvar kağıdı ayarlarını işleme koyabilmeniz için iki türlü yöntem bulunmaktadır. Bu yöntemlerin neler olduğuna ise beraber bakarak sorunumuzu gidereceğiz.

iphone duvar kağıdını değiştirme ayarlama

İphone duvar kağıdını ayarlama, iphone ekran resmini ayarlama, iphone ekran resmi ayarları nerede, iphone duvar kağıdını değiştirme, iphone telefonumda duvar kağıdını nereden değiştirebilirim, iphone ekran resmini nasıl ayarlayabilirim. Beğendiğiniz bir resmi duvar kağıdı olarak ayarlamak istediğinizde telefonunuzdan bu ayarı nasıl gerçekleştireceğinizi bilmiyorsanız doğru alanda olduğunuzu söyleyebiliriz. İstemiş olduğunuz işlemin iki yöntemi olmasından dolayı ayrı ayrı olarak her iki yöntemden de sizlere bahsedeceğiz.

iphone ekran resmini değiştirme

İphone telefonunuzun ekranında bulunan resmin yani duvar kağıdının değişikliğinin sağlanabilmesi için ilk önce Ayarlar alanına girişimizi gerçekleştiriyoruz. Ayarlardan Duvar kağıdı yazan bölüme erişim gerçekleştirmesi sağlıyoruz.

iphone duvar kağıdını değiştirme ayarlama, iphone ekran resmi, iphone duvar kağıdı, iphone duvar kağıdı ayarlama, iphone duvar kağıdı nasıl değişir, iphone ekran resmi ayarları
  • Yeni bir duvar kağıdı seç butonuna tıklamanızla birlikte galeri alanındaki resimlerinizin olduğu ekrana geleceksiniz.
  • Buradan istediğiniz resmi seçerek ekran resmi olarak ayarlamasını yapabiliyoruz.
  • Bir diğer yöntemlerden birisi ise galeri alanına gelerek duvar kağıdı yapacağınız resmin üzerine geliyoruz.
  • Resmi yukarıya doğru kaydırdığınızda seçenekler gelecektir. Gelen seçenekler içerisinde Duvar kağıdı yap butonunu gördüğünüzde ona tıklamakla birlikte resmin duvar kağıdı olarak ayarlama işlemlerinizi bitirmiş olacaksınız.
iphone duvar kağıdını değiştirme ayarlama, iphone ekran resmi, iphone duvar kağıdı, iphone duvar kağıdı ayarlama, iphone duvar kağıdı nasıl değişir, iphone ekran resmi ayarları

Sağlanan işlemleri belirtilen iki farklı yöntemle beraber yapabilirsiniz. Anlatımlarımız sırasında aklınıza takılan bir yer olursa bizlere bunu yorum alanından belirtebilirsiniz.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here