Paylaş

iPhone düşük güç modunu kapatma. iPhone telefonunuzda şarj azaldığında gelen düşük güç modu uyarısı gelmesin istiyorsanız detaylar haberimizde.

Telefonlarımızın şarjları artık günlük hayatta indirdiğimiz uygulamalardan ötürü çok fazla gitmemektedir. Her geçen gün farklı farklı uygulamalar geldiği için telefonlarımıza anında bu uygulamaları yüklüyoruz. Gezintileri yaptıktan sonra haliyle şarjında hemen bitmesi gayet normaldir. Artık gittiğimiz ya da girdiğimiz her ortamda telefonlar elimizden düşmemektedir. Buna neden olan etken ise tamamen uygulamalarda yapılan paylaşımlardır. Şarjın bitmemesi için alınacak önlemler elbette bulunmaktadır. İphone cihazlarında şarj oranı %20 ye düştüğünde eğer düşük güç modu açık ise bu durumda uyarı gelmektedir. %10 a indirdiğinde de aynı şekilde tekrar uyarı gelmektedir. Ama siz bana böyle uyarıların gelmesini istemiyorum diyorsanız bu durumda telefon içerisinde düşük güç modu ayarlarını kapatarak işlemleri tamamlamanız gerekecektir. İphone telefonlarında düşük güç modunu pasif hale getirebilmek için yapılacak işlem detayları yazı içerisinde bulabilmeniz mümkündür.

iPhone düşük güç modunu kapatma

iPhone düşük güç modu gelmesin, iphone düşük güç modu çıkmasın, iphone düşük güç modunu kapatamıyorum, iphone düşük güç modu nereden kapatılır, iphone düşük güç modu ekrana gelmesin istiyorum. Diye belirttiğiniz soru işaretlerinin kaldırılması için yapılan araştırmaları sizinle paylaşarak probleminizi gidereceğiz. Aslında bu telefonunuz içinde sizin için de iyi bir işlemdir. Hem sizin şarjınızın hemen bitmemesini sağlayacak hem de bitmeden önce önlem almanıza imkan sunan bir ayardır. Yine de kapatmaya kararlıysanız aşağıdaki ayarlara bakabilirsiniz.

iphone düşük mod uyarısı gelmesin

Telefonumuzu evden çıkmadan önce şarja takmadığımız da gün içerisinde şarjın bitmesiyle karşı karşıya kalabilirsiniz. Ama buna dikkat eden biriyseniz cihaza herhangi bir uyarı gelmesini istememeniz gayet normaldir.

iPhone düşük güç modunu kapatma, iphone düşük güç modu gelmesin, iphone düşük mod kapatma, iphone düşük mod nasıl kapatılır, iphone düşük güç modu çalışmasın, iphone düşük güç modunu kapatamıyorum

  • Şarjı biteceğini haber veren ve cihazda bazı uygulamaların çalışmasına kısıtlama getiren düşük güç modunu kapatabilmek için,
  • Öncelikle telefondan ‘’Ayarlar’’ bölümüne giriş gerçekleştiriyoruz.
  • Oradan da ‘’Pil’’ yazan kısma girişimizi sağlıyoruz.
  • Buraya girdikten sonra gelen ekranda ‘’Düşük güç modu’’ bulunacaktır.
  • Düşük güç modunu kapalı hale getirmek için tiki sola kaydırmanız yeterlidir.
  • Böylelikle işlemler tamamlanmış ve bundan sonraki dönem içerisinde size %20 lik dilime geldiğinde herhangi bir uyarı gelmesinin önüne geçmiş olacaksınız.

Sağlanan ayarlarla birlikte iPhone düşük güç modunu kapatma işlemlerinizi tamamlayacaksınız. Takıldığınız bir yer olduğunda bunu bize yorum kısmından belirtebilirsiniz.

iPhone düşük güç modunu kapatma, iphone düşük güç modu gelmesin, iphone düşük mod kapatma, iphone düşük mod nasıl kapatılır, iphone düşük güç modu çalışmasın, iphone düşük güç modunu kapatamıyorum

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here