Paylaş

iphone dil ayarlarını değiştiremiyorum. İphone dili Türkçe’ye çevirme işlemleri için telefon içerisinde yapmanız gereken ayarları detaylandıracağız.

İphone telefonlarında var olan dil seçeneklerinin değişimi noktasında bir çok kullanıcı kesim hangi ayarı  nereden sağlanacağını bilmemektedir. Bu bilinmezlikler içerisinde bizler siz iphone kullanıcıların dil seçeneklerini istediğiniz gibi ayarlama yapabilin diye işlemleri kontrol ettik. Telefonumuzdaki dil eğer türkçe değil ise simgelerin üzerinden ilerlemesini sağlamanız da fayda bulunmaktadır. İphone telefonumuzdaki dil seçeneğinin türkçe diline çevrilmesi bunun dışında türkçe olan dilin farklı bir dil olarak kullanım ayarlarının yapılması noktasında incelemelerimizi yaptık. Birlikte gerçekleştirilen ayarlar sonrasında siz de istenilen dili kendi telefonunuzda kullanımını gerçekleştirebilirsiniz. Bu sayede karşı karşıya kaldığınız dil sorunu çözüme kavuşmuş olacaktır. İphone dil ayarlarının nereden yapıldığına ilişkin detay bilgilendirmeleri ise makale içerisinde detaylıca yazmaktadır.

iphone dil ayarlarını değiştiremiyorum

iphone dil değiştirme, iphone dil ayarları nasıl değişir, iphone dili türkçe yapma, iphone dil ayarları değiştirmem için ne yapmam gerekiyor. Eğer Türkiye’de yaşıyor ev Türkçe’den farklı bir dil bilmiyorsanız telefon dil ayarları Türkçe olarak yapılandırılmıştır. Bu seçenek değiştiğinde panik durumu meydana gelmektedir. Bu paniği hiç yaşamanıza gerek bulunmamaktadır. Bizler sizlere belirteceğimiz işlem aşamaları sonrasında sorununuz giderilmiş olacaktır.

iphone dil değiştirme

Telefonunuzdaki dil ayarının değişimi için nelerin gerekli olduğunu siz değerli okurlarımızla paylaşımını gerçekleştireceğiz.

  1. Öncelikli olarak iphone telefonumuzun ”Menü” ekranında yer almakta olan ”Ayarlar” alanına giriyoruz.
  2. Bu alana giriş işlemlerimiz gerçekleştirildikten sonra ”Genel” bölümüne erişim sağlıyoruz.
  3. Buradan da ”Dil ve bölge” yazısı karşımıza gelecektir. Dil ve bölge alanına girdikten sonra ”İphone dili” seçeneği var olacaktır. Buraya tıklıyoruz.
  4. Son olarak karşımıza bir çok dilin bulunduğu ekran gelmiş olacaktır. Bu kısımda değişiklik işlemlerini tamamlayabilirsiniz.
  5. Eğer bu kısımda dil seçeneği yok ise telefonu bir kez kapatıp açın daha sonra sıfırlama deneyin. Olmaz ise cihaza dil eklenmesi gereklidir.

iphone dil ayarlarını değiştiremiyorum diye durumu tarafımıza ileten kullanıcı kitlemiz için hazırladığımız yazımız işinizi görecektir. Yaptığımız çözüm yöntemleri sonrasında dil seçeneğini faal halde değiştirebilirsiniz.

iphone dil ayarlarını değiştiremiyorum, iphone dil değiştirme, iphone dil ayarı, iphone dil türçeye çevirme, iphone dil değişmiyor, iphone dil sorunu

iphone dil ayarlarını değiştiremiyorum, iphone dil değiştirme, iphone dil ayarı, iphone dil türçeye çevirme, iphone dil değişmiyor, iphone dil sorunu iphone dil ayarlarını değiştiremiyorum, iphone dil değiştirme, iphone dil ayarı, iphone dil türçeye çevirme, iphone dil değişmiyor, iphone dil sorunu iphone dil ayarlarını değiştiremiyorum, iphone dil değiştirme, iphone dil ayarı, iphone dil türçeye çevirme, iphone dil değişmiyor, iphone dil sorunuiphone dil ayarlarını değiştiremiyorum, iphone dil değiştirme, iphone dil ayarı, iphone dil türçeye çevirme, iphone dil değişmiyor, iphone dil sorunu

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here