Paylaş

iphone denetim merkezini özelleştirme. Telefonunuzda bulunan denetim merkezi alanını özelleştirmek için nelerin gerekli olduğunu anlatacağız.

İphone telefonlarınızda denetim merkezi alanına oldukça hızlı ulaşım yapılabilmektedir. El feneri, wifi yayını kesme, mobil veriye bağlanma ve buna bağlı tüm kısayol alanlarını buraya ekleyip hızlı bir şekilde işlem sağlayabiliyorsunuz. Tabi bunların yanına ekstra farklı özelliklerinin de eklenmesini sağlayarak telefon kullanımınızı daha rahat bir hale getirebilirsiniz. Telefon kullanımın rahat hale getirilmesi hususunda yapılacak bu ayarlarla birlikte bundan sonra istenilen özelliğe de hızlı bir şekilde ulaşmış olacaksınız. O yüzden bu ayarları yapabilmek içinde denetimlerinizi kendinize göre özelleştirmeniz gerekiyor. Hangi özellikleri daha sık kullanıyor, hangilerini daha az kullanıyorsanız bunları denetimleri özelleştir alanına girerek (+) ya da (-) yaparak işlemlerin tamamlanmasını gerçekleştirebilmek mümkündür. Denetimleri özelleştirme alanının telefonunuzda bulamıyorsanız bu iphone cihazı yeni kullandığınızı göstermektedir. Ya da uzunca süre kullanmanıza rağmen hiç kurcalamadığınızı göstermektedir. Ki zaten çok fazla da ihtiyacınız olmamış da olabilir. Şimdi ayarlarınızı beraber sağlayıp denetimleri özelleştirerek özellikleri çıkartıp eklemesini gerçekleştireceğiz.

iphone denetim merkezini özelleştirme

İphone denetimleri özelleştirmeyi bulamıyorum, iphone telefonumda denetim merkezi alanını kendime göre ayarlamak istiyorum, iphone denetim merkezini düzenleme, iphone telefonumda denetimleri özelleştirmek için nereye girmem gerekiyor. Sorularınızın yanıtsız kalmaması adına girmiş olduğumuz araştırmaların çözüm işlemlerini yazı içerisinde sizlere anlatacağız.

iPhone denetimleri özelleştirme

İphone denetim merkezi alanında zaten cihazı sıfır aldığınızda belli özellikler barındırılmaktadır. Daha sonrasında isteğe bağlı olacak şekilde sizler eklemek istediklerinizi ekleyebilmenize imkan sunmaktadır. Denetim merkezinin özelleştirilebilmesi için yapmanız gerekenleri sıralı bir şekilde paylaşacağız;

iphone denetim merkezini özelleştirme, iphone denetim merkezi ayarı, iphone denetimleri özelleştir, iphone denetim nasıl özelleştirilir, iphone denetimleri özelleştir nerede, iphone denetimleri özelleştirmeyi bulma

  • Ayarlar kısmına giriş gerçekleştirip oradan da ‘’Denetim merkezine’’ giriyoruz.
  • Denetimleri özelleştir alanına tıkladıktan sonra bu alanda karşınıza birçok özellik gelecektir.
  • Hangilerinin denetim merkezinde yer almasını istiyor, hangilerinin görünmesini istemiyorsanız + ve – alanlarına tıklayıp bu işlemleri tamamlayabilirsiniz.

Yaptığınız değişiklikler denetim merkezinde anında işleme girecek ve sorunsuz bir şekilde işlemlerinizi tamamlamış olacaksınız. Anlattığımız işlemler sırasında sormak istediklerinizi bize yorum bölümünden iletebilirsiniz. Bizler de anlamadığınız yeri yorumda belirttiğiniz şekilde sizlere yanıtını döneceğiz. Farklı sorularınızı da yine aynı şekilde yorumdan iletmeniz de fayda bulunmaktadır.

iphone denetim merkezini özelleştirme, iphone denetim merkezi ayarı, iphone denetimleri özelleştir, iphone denetim nasıl özelleştirilir, iphone denetimleri özelleştir nerede, iphone denetimleri özelleştirmeyi bulmaiphone denetim merkezini özelleştirme, iphone denetim merkezi ayarı, iphone denetimleri özelleştir, iphone denetim nasıl özelleştirilir, iphone denetimleri özelleştir nerede, iphone denetimleri özelleştirmeyi bulma

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here