Paylaş

iphone bul kapanmıyor gözükmüyor. İphone telefonumuzun iphone’numu bul özelliğinin kapatılma ayarlarını nereden yapacağınıza yazımızda değineceğiz.

Tüm telefonlarda olduğu gibi iPhone telefonlarımızda bazen arıza çıkarabilmektedir. Çıkan arızalar eğer yazılımsal ise bu durumda sıfırlama işlemlerini kendiniz de yaparak sorunu giderebilirsiniz. Bunun dışında ürünün garantisi var ise servis aşamasına alınmaktadır. Servis aşamasında da eğer sizinle alakalı bir problem yok ise cihazın yenisi tarafınıza gönderimi sağlanmaktadır. Ya da belirtilen süre dilimi içerisine yapılmaz ise yenisi gelmektedir. Servise giden bir çok iphone telefonlarında kullanıcılara bilgi mesajı gönderilerek iphone’numu bul kapatma işlemlerini sağlamaları istenmektedir. Haliyle buna sahip olan kullanıcılar cihazı servise göndermeden önce bu işlemi yapmak ve tekrarında uğraşmak istememektedirler. Biz de telefonunuz servise gitmeden önce yapılması gerekenleri sizler için ele alıp problemi gidereceğiz.

iphone bul kapanmıyor gözükmüyor

İphone’numu bul nasıl kapatılır?, iphone’numu bul kapanmıyor, iphone bul nereden kapanır, iphone bul gözükmüyor, iphone bul görünmüyor, iphone bul nasıl kapatacağım? İphone telefonlarınızın servise gitmeden önce iphone’numu bul özelliğinin pasif hale getirilebilmesi için telefonunuz içerisinde nelerin yapılması gerektiğine birlikte göz atacağız. Eğer servise gitmişse de web sitemiz üzerinde bilgisayardan nasıl kapatabileceğinizi de konu almış bulunuyoruz.

iphone’numu bul kapatma

İphone telefonumuzda var olan iphone’numu bul özelliğinin pasif hale gelebilmesi adına ilk olarak ”Ayarlar” alanına giriş yapıyoruz. Sonrasında adımızın yazdığı alana tıklıyoruz. Buraya tıkladığınızda alt kısımda var olan yerde adınızın yer aldığı ”İphone’u” şeklindeki yazıya tıklıyoruz.

İşlemler sonrasında iCloud şifrenizi isteyecektir. Şifremizi girdikten sonra güvenlik sorularını yanıtlıyoruz. Bunları da yanıtladıktan sonraki dönem içerisinde ise iPhone’numu bul yazısı karşımıza gelecektir. Gelen yazının üzerine tıkladıktan sonra ise ”Aktif” halde duran durumu pasif hale getirmek için sola çekmeniz yeterli olmaktadır.

Telefonu bir kez kapatıp açtıktan sonra ise sorununuz giderilmiş olacaktır. iphone bul kapanmıyor gözükmüyor gibi benzeri işlemler de cihazın kapatılması ön görülmüştür. Yeniden açılımı sonrasında sorun devam ederse bize aldığınız hata ile birlikte durumu yorumda iletmenizi tavsiye ediyoruz. Sizlerin bize ilettiği sorunlara cevap ise o alandan belirtilecektir.

iphone bul kapanmıyor gözükmüyor, iphone bul kapatma, iphone bul gözükmüyor, iphone'numu bul kapatma, iphone bul nasıl kapatılır, iphone'numu bul kapanmıyor

iphone bul kapanmıyor gözükmüyor, iphone bul kapatma, iphone bul gözükmüyor, iphone'numu bul kapatma, iphone bul nasıl kapatılır, iphone'numu bul kapanmıyor iphone bul kapanmıyor gözükmüyor, iphone bul kapatma, iphone bul gözükmüyor, iphone'numu bul kapatma, iphone bul nasıl kapatılır, iphone'numu bul kapanmıyor iphone bul kapanmıyor gözükmüyor, iphone bul kapatma, iphone bul gözükmüyor, iphone'numu bul kapatma, iphone bul nasıl kapatılır, iphone'numu bul kapanmıyor iphone bul kapanmıyor gözükmüyor, iphone bul kapatma, iphone bul gözükmüyor, iphone'numu bul kapatma, iphone bul nasıl kapatılır, iphone'numu bul kapanmıyor

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here