Paylaş

iphone bul açılmıyor calışmıyor nerede. İphone’numu bul özelliğinin açılması ve nerede olduğunu öğrenebilmesi için yapılan araştırmaların detayı aşağıdadır.

Günlük hayatta yaptığımız sohbetler ya da çalışma sırasında telefonumuzu o ortamda bırakabiliriz. Şayet arkadaşlarımızdan biri bu durumu fark etmez ise başka biri telefonumuzu alabilmektedir. Ya da evden iş yerine ya da iş yerinden eve giderken telefonumuz düşebilir. Cihazın çalınma ve kaybolma gibi durumlarını da düşünen Apple firması iphone cihazlarının içerisine ”İphone’numu bul” özelliğini var etmiş durumdadır. Etkinleştirme kilidi adı verilen bu özellikle birlikte cihazın güvenirliği hesap edilmektedir. Telefonumuzun olası bir kaybolma ya da çalınması gibi bir durum sonrasında ürünün tekrar bulabilmemiz için cihazın aktif hale getirilmesi gereklidir. Yani telefonunuzu kullandığınız süre dilimi içerisinde bu özelliğin her daim açık olması sizin için faydalı olacaktır. Bunun dışında bir tek servise giden iphone ürünlerinin bu özellik kapatılmaktadır. Bir çok iphone kullanıcısı özelliğini çalışmadığını, açılmadığı beyan etmektedir. Biz de bu sorunu gidermek adına gerekli kontrollerimizi yapmış bulunuyoruz.

iphone bul açılmıyor calışmıyor nerede

iphone bul açılmıyor, iphone’numu bul nasıl açılır?, iphone’numu bul nerede?, iphone’numu bul çalışmıyor, iphone’numu bulunu nasıl açabilirim?, iphone bul neden açılmıyor, iphone bul nedir?, iphone bul ne işe yaramaktadır. İphone telefon kullanıcıları telefonlarının çalınma ya da kaybolma dönemleri öncesinde iphone’num bul özelliğini aktif tutması her daim güvenirliğini artıracaktır. Etkinleştirme kilidi ile birlikte telefona erişimin kilitlendiği bilgisini sizlerle paylaşmakta fayda bulunmaktadır. Buradaki asıl konu ise nereden aktif hale getirileceği olduğu için onu da aşağıda sizlere sunacağız.

iphone’numu bul nasıl açılır

Konu aldığımız bu yazımızla birlikte iPhone telefon kullanan kişilerin iphone’numu bul özelliğini nasıl aktif hale getireceğine ilişkin bilgileri ele alacağız. İşlemler için iphone ilk aldığınız da giriş sağlanan bilgilerin bilinmesi gerekiyor. İcloud bilgileri ve özel sorular da bunun içerisine dahil edilmektedir.

  1. Ayarlar alanına giriş yaptıktan sonra isminizin olduğu alana tıklıyoruz.
  2. Sonrasında alt kısımda sizin isminizin yazdığı ”İphone’u” olan yazıya tıklıyoruz.
  3. Buraya tıkladıktan sonra ”iCloud” hesabınıza dair bir şifre isteyecektir. İlk aşamada verdiğiniz şifredir. Bu şifreyi giriyoruz. Beraberinde karşınıza güvenlik soruları gelecek o soruları da yanıtladıktan sonra ”iPhone’numu bul” yazısı ekrana gelecektir.
  4. Giriş yaptıktan sonra pasif ise eğer buradaki alan aktif konuma getirmek için sağa doğru çekmeniz yeterlidir.
  5. Yapılan işlemlerle birlikte iphone’numu bul özelliği aktif hale gelecektir.
  6. İşlem çalışmaz ya da açılmaz ise telefonu kapatıp açarak yeniden bakmanız ve denemeniz sonrasında problem giderilecektir.

iphone bul açılmıyor calışmıyor nerede gibi bilgilerin çözümünü sizlere kapsamlıca anlatmış bulunuyoruz.

iphone bul açılmıyor calışmıyor nerede, iphone'numu bul çalışmıyor, iphone bulma, iphone bul açılmıyor, iphone bul nerede, iphone bul çıkmıyor

iphone bul açılmıyor calışmıyor nerede, iphone'numu bul çalışmıyor, iphone bulma, iphone bul açılmıyor, iphone bul nerede, iphone bul çıkmıyor iphone bul açılmıyor calışmıyor nerede, iphone'numu bul çalışmıyor, iphone bulma, iphone bul açılmıyor, iphone bul nerede, iphone bul çıkmıyor iphone bul açılmıyor calışmıyor nerede, iphone'numu bul çalışmıyor, iphone bulma, iphone bul açılmıyor, iphone bul nerede, iphone bul çıkmıyor

 

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here