Paylaş

iphone bu aksesuar desteklemiyor olabilir diyor. Telefonunuza kulaklık ya da şarj cihazı taktığınız da böyle bir hata alıyorsanız bunun nedenini yazımızda anlatacağız.

İphone telefon kullanımı yapıyorsanız bütün aksesuarları orijinal olarak kutu içerisinde sizlere verilmiştir. Kutu içerisinde çıkan aksesuarları kullanmadığınız sürede çeşitli sorunlarla karşılaşabilirsiniz. Sadece iphone telefonları için değil tüm teknolojik ürünlerin tamamında orijinalliği bozılmaması gereklidir. İphone telefonları kalitesi ve ömrünün uzun süreli olmasından dolayı en çok tercih edilen ürünler arasında yer almaktadır. Arıza kolay kolay vermediğinden dolayı olası arızalarla karşılaşmanız halinde hemen cihazı servise götürmenize gerek yok. Önce alınan hata ile ilgili araştırma içerisine girerek bu araştırmalar netice vermeze bu durumda son ihtimal servise gönderimini sağlayabilirsiniz. Telefonunuzun şarja taktınız şarj oluyorken bir anda karşınıza bu aksesuar desteklenmiyor olabilir diye karşınıza uyarı bilgilendirmesi gelebilir. Gelen uyarının temelde yatan nedenine bakarak sorunumuzu ortadan kaldıracağız.

iphone bu aksesuar desteklemiyor olabilir diyor

İphone aksesuar hatası, iphone telefonumda aksesuar uyarısı veriyor, iphone aksesuar desteklenmiyor kulaklık, iphone aksesuar desteklemiyor şarj, iphone şarj olmuyor aksesuar desteklemiyor uyarısı veriyor. Kulaklığı ya da şarjı taktığınız da bu aksesuar desteklemiyor olabilir şeklinde uyarı verdiğinde ilk olarak aksesuarı giriş yerine tam yerleşip yerleşmediğini kontrol etmelisiniz. Genelde aksesuarı tanımama nedeni bunla alakalı olabilmektedir.

iphone telefonum aksesuar uyarısı veriyor

Aksesuarla alakalı sorunun yaşanma nedeni telefon kaynaklı olmayabilir. Takmış olduğunuz aksesuarda kusur ya da hasar olmasından kaynaklı bu sorunu yaşatabilir. Orijinal olmasını istememizdeki neden ise Apple sertifikalı olması gereklidir. Yani bunun haricinde takılan cihazlar bu hatayı verebilir.

iphone bu aksesuar desteklemiyor olabilir diyor, iphpne aksesuar hatası, iphone aksesuar uyarısı, iphone bu aksesuar desteklemiyor, iphone aksesuar desteklemiyor, iphone aksesuarı görmüyor
  • Yine aynı şekilde takmış olduğunuz aksesuarı cihazınız kaldırmıyor olabilir. Yani gerçekten de desteklemiyor olabilir.
  • Sorunun telefonla mı alakalı yoksa aksesuarla alakalı mı olup olmadığını öğrenebilmeniz için başka bir aksesuar takmanız gerekiyor.
  • Cihazınızın giriş yapılan soket yerinde kir ya da hasar olmuş olabilir. Güncellemeleri gözden geçirip denemelerinizi bir de bu şekilde sağlamanız yeterliliğini koruyacaktır.
  • Güncellemeler haricinde de sorun devam ederse aksesuarın değişikliğine gittiğiniz de bile aynı problemi görüyorsanız yedekleri alarak sıfırlama yoluna gidebilirsiniz.

iphone bu aksesuar desteklemiyor olabilir diyor sorununa ilişkin belirtilen işlem aşamaları fazlasıyla işinizi görmüş olması gerekiyor. Son olarak sıfırlamada işleminizi görmediyse ve ürün garantiliyse servis noktasında destek almanızı tavsiye ediyoruz.

TAVSİYE YAZI: iphone sessiz tuşu bozuldu çalışmıyor

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here