Paylaş

iphone bilinmeyen arama sessizde gelmesin. Rehberinizde olmayan bir numaradan gelen arama sesli olarak değil de sessizde geliyorsa buna nasıl dur diyeceğinizi anlatacağız.

Apple geliştirmiş olduğu cihazlarına getirdiği yeniliklerle özelliklerini daha da arttırmaktadır. Teknolojiye yön veren ve teknolojinin gelişimine önemli katkıda bulunan Apple firmasının iOS 13 güncellemesiyle birlikte iphone telefonlarını oldukça geliştirmiştir. Koyu modu ve ışıklı mod olarak ekrana iki ayrı bir görüntü getirmiştir. Karanlıkta gözlerimiz rahatsız olmasın diye koyu modun herkes tarafından tercih edildiğini söyleyebiliriz. Tüm bunların dışında bir çok alana farklı farklı yeniliklerin geldiğini görebilirsiniz. Siz bunların ne olduğunu bilmeseniz de bir yere girdiğinizde anında öneri olarak karşınıza gelmektedir. İphone telefonlarına getirilen bir diğer yenilik ise rehber de olmayan bir numara sizi aradığında bu numarayı sessize alabiliyorsunuz. Fakat bunu bazı kullanıcıları isterken bazı kullanıcılarda aksine istememektedir. İsteğe bağlı kullanılan özelliği açıp kapatma sizlerin elindedir. Eğer siz rehberde kayıtlı olan numaralar aradığında ses geldiğini görüyor kayıtlı olmayan numara aradığında bunu görmüyorsanız çözüm haberdedir. Nelerin yapılacağını beraber kontrol edeceğiz.

iphone bilinmeyen arama sessizde gelmesin

İphone bilinmeyen arama geldiğinde telefon çalmıyor, iphone bilinmeyen aramalar sessiz olmasın, iphone bilinmeyen aramaları sessize almak istemiyorum, iphone bilinmeyen numaraları sessizden çıkarma, iphone olmayan numara aradığında telefon sessizde durmasın. Günlük hayatta bir çok yeni insanla tanışıyoruz. Arkadaşımızın arkadaşıyla, akrabamızın arkadaşıyla, sevdiğimizin arkadaşıyla derken bu ağ sürekli gelişmektedir. Gelişen çevrede samimi olduğumuz yeni insanlar olmasından dolayı da o insanların numaralarını istemekteyiz.

iphone bilinmeyen arama geldiğinde telefon çalmıyor

Rehbere kayıt ettiğimiz kişilerin ilerleyen zamanlarda bizi araması halinde onun kim olduğunu bilip ona göre cevap vermekteyiz. Fakat bilinmeyen bir numaradan arama gelmesine verdiğimiz cevap endişeli olabilmektedir. Çoğu zamanda zaten bilmediğimiz numaralara cevap dahi vermediğimiz olmaktadır.

iphone bilinmeyen arama sessizde gelmesin, iphone bilinmeyen aramalar sessiz çalmasın, iphone bilinmeyen aramalar sessizde görünmesin, iphone bilinmeyenleri sessize alı kapatma, iphone bilinmeyenleri sessize al nerede
  • Lakin iş yapıyorsanız ve aramaların önemi büyükse bilinmeyen numaradan gelen arama bile sizler için önem arz edebilmektedir.
  • Gelen aramanın sessizde olması aramadan haberdar olmamanıza neden olabilmektedir.
  • Normalde rehberde arayan kişinin sesli olarak araması geliyor olmayan kişinin sessizdeyse,
  • Ayarlar>Telefon>Bilinmeyenleri sessize al alanına girerek oradan gerekli işlemlerini yapabilirsiniz.
iphone bilinmeyen arama sessizde gelmesin, iphone bilinmeyen aramalar sessiz çalmasın, iphone bilinmeyen aramalar sessizde görünmesin, iphone bilinmeyenleri sessize alı kapatma, iphone bilinmeyenleri sessize al nerede

Bilinmeyenleri sessize al açıksa burayı kapalı duruma getirdikten sonra ayarlarınızı bitecektir.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here