Paylaş

iphone bildirim sesi gelmiyor çıkmıyor. İndirilen uygulamalarda gelen bildirimlerde ses çıkmama sorununa ilişkin çözüm yöntemlerini yazımızda sunacağız.

Telefonlarımızı aldıktan sonra whatsapp, facebook, twitter ya da instagram gibi uygulamaları ya Apple store üzerinden ya da play store üzerinden indirme sağlamaktayız. Bunun dışında telefonumuza tanımlı olan mesaj alanları da var olmaktadır. İndirilen bu uygulamalar da bir çok takipçi, arkadaşımız ya da akrabalarımızı ekleyerek onlarla iletişim haline girmekteyiz. Telefonlarını sesliye almalarına rağmen uygulamalar içerisinde var olan bildirimler geldiğinde ses çıkmama sorunu bir çok kişinin canını hayli sıkmaktadır. Sesin açık oluşundan dolayı hala daha ses gelmemesinin ne ile ilgili olduğu ise bilinmemektedir. İşte bu bilinmezliğin ortadan kalkabilmesi ve sorunun çözüme uğrayabilmesi için incelemeler tamamlanmıştır. Hangi uygulamanın bildirim sesi gelmiyorsa bire bir o uygulamanın bildirim sesinin açılabilmesi yönünde tüm ayarlarınızı sağlayacağınız işlem bilgileri yazımızda yer alacaktır. İphone telefon kullanıcıları böylelikle bu sorunlarını ortadan kaldıracaktır.

iphone bildirim sesi gelmiyor çıkmıyor

İphone uygulamamda bildirim sesi gelmiyor, iphone bildirim seslerini açma, iphone bildirim sesi açılmıyor, iphone bildirim sesi çıkmıyor, iphone bildirim sesleri nereden açılır?, iphone bildirim sesleri nasıl açılır?, iphone telefonumda var olan uygulamamda ses gelmiyor. İphone telefonunuza indirmiş olduğunuz, facebook, twitter, whatsapp ya da instagram hesaplarında gelmesi gereken bildirimler geliyor fakat herhangi bir ses çıkmıyor ise o halde sıkıntıya girmenizi gerektirecek bir durum yoktur.

iphoe bildirim sesi yok

Telefonumuzda var olan herhangi bir uygulamanın bildirim seslerinde oluşan sorun canınızı sıkabilir. Çünkü oradan gelecek olan bildirimler önemli olabilir. Olay böyle olunca da bildirime dair ses gelmemesi gözden kaçmasına ya da geç bakmanıza neden olabilir. Tüm bu olumsuzlukları yaşamamak için iphone telefonunuzdan hangi ayarlarını yapabileceğinize birlikte bakacağız.

iphone bildirim sesi gelmiyor çıkmıyor, bildirim sesi çıkmıyor, bildirim sesi gelmiyor, iphone bildirim sesi yok, iphone bildirim sesi açma, iphone bildirim sesi açılmıyor

  1. İphone telefonumuzun menü alanına geldikten sonra ”Ayarlar” giriş yapıktan sonra ”Bildirimler” yazan bölüme tıklıyoruz.
  2. Hangi uygulama da sorun yaşıyorsanız o uygulamanın üzerine tıklayıp ayarlara devam ediyoruz.
  3. Beraberinde gelen ekranda var olan ”Sesler” kısmı büyük olasılıkla kapalıdır. Burayı aktif hale getirmeniz durumunda o uygulamanın artık bildirim sesini açmış olacaksınız.
  4. Farzı misal hala daha sorun yaşanıyorsa o halde telefonu kapatıp açalım olmadıysa sıfırlama yapmanız gerekecektir.

iphone bildirim sesi gelmiyor çıkmıyor yönelik iletilen soruna istinaden çözüm yöntemlerini kapsamlıca ele almış bulunuyoruz. Var olan soru işaretlerini yorumdan paylaşabilirsiniz.

iphone bildirim sesi gelmiyor çıkmıyor, bildirim sesi çıkmıyor, bildirim sesi gelmiyor, iphone bildirim sesi yok, iphone bildirim sesi açma, iphone bildirim sesi açılmıyor iphone bildirim sesi gelmiyor çıkmıyor, bildirim sesi çıkmıyor, bildirim sesi gelmiyor, iphone bildirim sesi yok, iphone bildirim sesi açma, iphone bildirim sesi açılmıyor

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here