Paylaş

iphone bildirim işaretlerini kaldırma kalkmıyor. Uygulamalarınızın sağ üst alanında beliren işaretlerin görünmemesi için yapılacak ayarlardan bahsedeceğiz.

Aldığımız telefonlara birçok uygulama yüklüyoruz. Yüklediğimiz her bir uygulama içinde ayrı ayrı olmak üzere bildirim almaktayız. Bildirimler bazen kapalı olsa bile uygulamaların hemen sağ üst alanında beliren rakamlar ne kadar bildirim aldığınızı göstermektedir. Hangi uygulamadan ne kadar bildirim gelmişse bu alan üzerinden görebiliyorsunuz. Bazen de bazı uygulamalara girmeye erindiğimizden ya da bakmak istemediğimizden ötürü unuttuğumuz çok olmaktadır. Böyle bir durumda da bildirimlerin görünmesini istemeyiz. Ya da bir yere gittiğinizde hangi alandan ne kadar bildirim gelmiş bunun gözükmemesi için bir yöntemin olup olmadığını merak etmekteyiz. Kullanmakta olduğunuz telefonun markası iphone ise bu işlemin nasıl yapılacağına dair tüm detay bilgilerini sizlere aktarımını sağlayacağız. Böylelikle artık bildirim işaretlerini hangi uygulama için kaldırmak istiyorsanız o uygulama üzerinde işaret görünmeyecektir.

iphone bildirim işaretlerini kaldırma kalkmıyor

İphone uygulama bildirimleri görünmesin, iphone bildirim işaretleri çıkmasın, iphone uygulama bildirim işaretleri gözükmesin, iphone bildirim işaretleri kaybolsun, iphone bildirim işaretleri nasıl gider, iphone bildirim işaretlerinin gözükmesini istemiyorum. Telefonunuza yüklediğiniz uygulamalarda bildirim işaretlerinin görünmemesi için yapılması muhtemel ayarlardan bahsederek her bir uygulama için ne yapılacağını kapsamlı bir şekilde ele alacağız. Bundan sonra uygulamaya bildirim gelmiş olsa dahi üzerinde rakamı göremeyeceksiniz.

iphone bildirim işaretlerini kaldırma

Bildirimlerin üzerinde yazan rakamlar o uygulama için ne kadar bildirim geldiğini göstermektedir. Örneğin whatsapp üzerinde bir görüşme sağladınız ama ikinci bir yazan kişiye yanıt vermediniz bu durumda bildirimin olduğu görünecektir. Fakat bunun olmasını istemiyorsanız eğer işlemleri belirttiğimiz şekilde kaleme almanız mümkündür.

iphone bildirim işaretlerini kaldırma kalkmıyor, iphone bildirim işareti görünmesin, iphone bildirim işareti çıkmasın, iphone uygulama bildirim işaretini kaldırma, iphone işaretleri kaldırma, iphone bildirim işareti gözükmesin

İlk olarak ‘’Ayarlar’’ bölümünün içerisine giriş işlemi gerçekleştiriyoruz. Ayarlar kısmına erişim gerçekleştirdikten sonra gelen ekranda hangi uygulama için bu işlemi sağlamak istiyorsanız onun içerisine giriş yapıyorsunuz.

  • Girdikten sonra size sunulan seçenekler içerisinde ‘’İşaretler’’ bölümünü göreceksiniz. İşaretler büyük olasılıkla açıktır.
  • Sola doğru kaydırdığınız taktirde kapatılmasını sağlayacağınız için tekrar uygulamaya baktığınızda artık işaretlerin olmadığını görebilirsiniz.

iphone bildirim işaretlerini kaldırma kalkmıyor sorununa yönelik ayarları belirtilen şekilde işleme alabilirsiniz. Ama olurda tekrar görünmeye başlar ise muhtemel telefona yeni bir güncelleme geldiği için ve siz güncellemeyi devreye aldığınızdan dolayı sorun yaşamışsınızdır. Aynı işlemleri tekrar yapmanız halinde sorun olmayacaktır.

iphone bildirim işaretlerini kaldırma kalkmıyor, iphone bildirim işareti görünmesin, iphone bildirim işareti çıkmasın, iphone uygulama bildirim işaretini kaldırma, iphone işaretleri kaldırma, iphone bildirim işareti gözükmesin iphone bildirim işaretlerini kaldırma kalkmıyor, iphone bildirim işareti görünmesin, iphone bildirim işareti çıkmasın, iphone uygulama bildirim işaretini kaldırma, iphone işaretleri kaldırma, iphone bildirim işareti gözükmesiniphone bildirim işaretlerini kaldırma kalkmıyor, iphone bildirim işareti görünmesin, iphone bildirim işareti çıkmasın, iphone uygulama bildirim işaretini kaldırma, iphone işaretleri kaldırma, iphone bildirim işareti gözükmesin

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here