Paylaş

iphone arayan ismini söyleme kapatma. İphone telefonlarında var olan aramaları duyur özelliğinin kapatılması için çözüm yöntemlerimizi sunacağız.

İphone telefonlarında olan özellikler her geçen gün daha da artmaktadır. Bazı kullanıcılar ise telefonlarını çok fazla karıştırmadığı için ne özellikleri olduğunu çok fazla bilmemektedir. İphone telefonlarında aramaları duyur özelliği ile birlikte sizi arayan kişilerin isimleri sesli olarak söyleme özelliği vardır. Bu özelliği aktif eden bir kullanıcı tüm gelen aramalar sonrasında sesli olarak telefonuna kaydettiği ismi duymaktadır. Kendisini kim arıyorsa ve o kişiyi telefon rehberine nasıl kaydetmiş ise o şekilde duyabilmektedir. Ancak özelliği aktif hale getirdikten sonra tekrar kapatmak istediğinde ise nelerin gerekli olduğu bilinmemektedir. Ya da bu işlemleri sağladığında hala daha arama sağlandığında sesli olarak duyurma özelliği aktif gözükmektedir. Bunun önüne geçilebilmesi ve kapatma işlemlerini yapmanıza rağmen kapatılamaması için yapılacak işlemlerin detay bilgilendirmelerini yazı içerisinde sizlere sunumunu gerçekleştireceğiz.

iphone arayan ismini söyleme kapatma

iphone aramaları duyuru kapatamıyorum, iphone aramaları duyurmasın, iphone arayanı sesli söylüyor, iphone arayanı sesli söylemeyi kapatma, iphone arayanı duyur nasıl kapanır?, iphone aramaları duyur nasıl kapatılır?, iphone aramaları duyur nereden kapatılır?, iphone arayanı sesli söyleme özelliğini kapatmak istiyorum. Telefon tercihlerimiz arasında ilk sırayı tutmakta olan iPhone telefonlarında aramaları duyur özelliğinin kapatılabilmesi için gerekli işlemleri araştırdık.

iphone aramaları duyur kapatma

İphone telefonları içerisinde var olan özelliklerin bilinmesi için yapılması gerekenleri sizlere anlatmaya devam ediyoruz. Bu yazımız da ise aramaları duyur özelliğinin açıldıktan sonra nereden kapatılacağını anlatacağız. Kapatılma işlemleri de açma işlemlerini yaptığınız alanda olmasına rağmen bu işlemleri sağlayan kullanıcılar özelliğin hala çalıştığını belirtmektedir.

Öncelikle kapatılabilmesi için;

  1. Ayarlar bölümüne giriş yaptıktan sonra buradan da ”Telefon” alanına giriyoruz.
  2. Beraberinde ”Aramaları duyur” kısmına girerek ”Hiçbir zaman” tercih etmeniz halinde artık gelen aramalar normal şekilde gelmeye devam edecektir.
  3. Bunları yaptıktan sonra hala daha arayan kişiyi sesli olarak telefonunuz söylüyor ise bu durumda telefonu kapatıp açmanız çözüm olacaktır. Yine giderilmez ise telefonu yedekleme aldıktan sonra sıfırlama yapmanız gereklidir.

iphone arayan ismini söyleme kapatma işlemlerimiz için gerekenleri siz kıymetli okurlarımıza sunumunu sağladık.Umarım faydalı bir makale olmuştur sizler için.

iphone arayan ismini söyleme kapatma, aramaları duyur kapatma, arayanı duyur kapatma,iphone arayanı duyur kapatma, iphone arayan ismini duyur kapatma, iphone aramaları duyur kapatma

iphone arayan ismini söyleme kapatma, aramaları duyur kapatma, arayanı duyur kapatma,iphone arayanı duyur kapatma, iphone arayan ismini duyur kapatma, iphone aramaları duyur kapatma iphone arayan ismini söyleme kapatma, aramaları duyur kapatma, arayanı duyur kapatma,iphone arayanı duyur kapatma, iphone arayan ismini duyur kapatma, iphone aramaları duyur kapatmaiphone arayan ismini söyleme kapatma, aramaları duyur kapatma, arayanı duyur kapatma,iphone arayanı duyur kapatma, iphone arayan ismini duyur kapatma, iphone aramaları duyur kapatma

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here