Paylaş

iphone arama yönlendirmeyi açma. İphone telefonlarınızda gelen aramaları başka bir numaraya yönlendirmeyi yazımızda anlatacağız.

İphone kullanım oranı ülkemizde her geçen gün artış göstermektedir. Akıllı telefon alımlarında tüm kullanıcıların ilk tercihi İphone ürünleridir. Cihazlarda bulunan özellikler kullanıcıları cezbettiği için telefon alım sayıları da artış göstermektedir. İphone marka telefonlarında bulunan özelliklerden birisi de aramaları yönlendirmedir. Toplantıya gittiğinizde ya da özel anlarda telefonunuza bakılmayan durumlarda aramalara cevap verememe gibi durumlarda karşı taraf bu olayı yanlış algılıyor olabilir. Ya da önemli birinden arama bekliyorsak ve işimiz gereği o an gelen aramaya bakamayacak durumdaysak arayan kişiyi başka birine gönderme her daim istediğimiz bir işlemdir. Aramayı başka birine yönlendirmek isteyenler için telefon üzerinden sağlanacak işlemleri sağlayacağız. Yönlendirdiğiniz numaraya daha öncesinde bilgi vermeniz ise aramayı karşılayacak olan kişinin o an mevcut işinizi karşı tarafa iletmiş olacaktır. Böylelikle sizlerde gönül rahatlığı ile toplantılarınıza ya da mevcutta bulunan işlerinizi yapmaya devam edebileceksiniz.

iphone arama yönlendirmeyi açma

İphone aramayı nereden yönlendirebilirim, iphone arama yönlendirmeyi bulamıyorum, iphone telefonumda gelen aramayı yönlendirmek için nereye girmem gerekiyor, iphone arama yönlendirme nasıl yapılır, iphone arama yönlendirme yapmak istiyorum. Gelen aramayı bir başka numaraya yönlendirerek aramanın yanıtsız kalmasının önüne geçebilmek sizin elinizde. Yönlendirmenin belirlediğiniz numaraya sağlanabilmesi için telefon üzerinden ilerletilecek ayarların tamamı haberimizde bulunmaktadır.

iphone arama gelmesin

İphone telefonunuzda aramanın başka bir telefona yönlendirmesinin sağlanabilmesi için ‘’Ayarlar’’ bölümüne girişimizi gerçekleştiriyoruz. Ayarlar alanında bulunan ‘’Telefon’’ sekmesine tıklayıp oraya ‘’Arama yönlendirme’’ kısmını göreceksiniz.

iphone arama yönlendirmeyi açma, iphone aramayı yönlendirme, iphone arama yönlendirme nerede, iphone arama yönlendirmeyi bulamıyorum, iphone arama yönlendirme açılmıyor, iphone arama yönlendirme çalışmıyor

Karşımıza gelen ekran üzerinde tik işareti kapalı konumdadır. Sağa doğru kaydırdığınızda aramayı yönlendireceğiniz numarayı giriş sekmesi gelecektir. İlgili numarayı buraya girdikten sonra artık gelen aramalar otomatik olarak girdiğimiz numaraya düşecektir.

iphone arama yönlendirmeyi açma, iphone aramayı yönlendirme, iphone arama yönlendirme nerede, iphone arama yönlendirmeyi bulamıyorum, iphone arama yönlendirme açılmıyor, iphone arama yönlendirme çalışmıyor

Arama yönlendirmeyi yapmadan önce yönlendireceğimiz numaradaki kişiyi arayıp onu bu işlemden haberdar ederseniz kendisi de sizleri arayan kişilere nerede olduğunuza ilişkin bir bilgilendirme verecektir. Ya da tercihe bağlı kalarak haber vermeden de bu işlemi sağlayabilirsiniz. Fakat böyle durumda o numarayı eklediğiniz kişi sorun yaşayabilir.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here