Paylaş

iphone alarm kuramıyorum gözükmüyor. Yeni bir telefon olarak iphone aldınız ve alarm kurmak için istenilen yerin nerede olduğunu bilmiyorsanız detaylar yazımızda.

Her sabah işe kalkmak için saatimizi kurup buna bağlı olacak şekilde ayarlama sağlamaktayız. Bir gün dahi alarm kurulmaz ise o gün dilimi içerisinde işe gitmeniz imkansız bir hal alabilir. Yani gidersin yine ancak geç kalmış olacaksınız. Böyle durumların yaşanmaması için artık akıllı telefonlarımız oldukça iş görmekteyiz. Ayarlanan alarmlara bağlı olarak hangi saatte uyanmak istiyorsak o saat diliminde alarm çalmaktadır. Eğer uykucu bir kişiliğiniz var ise zaten kurulan alarmların da işe yaramadığını belirtmekte fayda vardır. İphone telefonlarını yeni kullanmakta olan kullanıcılar alarm için nereye giriş sağlayacağını ya da bu ayarın nerede olduğunu bilmemektedir. Biz de sizin bu bilinmezliği ortadan kaldırmak ve alarmı rahat bir şekilde kurabilmeniz için telefonunuzdan hangi işlem adımlarını takip etmeniz gerektiğine göz atacağız. Bu sayede her sabah işinize saatin de gidebileceksiniz.

iphone alarm kuramıyorum gözükmüyor

iphone alarm nerede, iphone alarm kurulmuyor, iphone alarm gözükmüyor, iphone alarm nasıl kurulur?, iphone alarm kurmak istiyorum, iphone alarm bulamıyorum, iphone alarm ayarları nerede, iphone alarm görünmüyor. Sabah işe gitmek için telefonumuzun alarmını hemen kurarak uyumaya geçeriz. Fakat telefon değişikliği sağlandığında alarm nerede diye bir çok kişi merak etmektedir. Bu merakın giderilmesi ve iphone telefonunuz da alarm kurma işlemlerinin tamamlanabilmesi için gerçekleştirilmesi gereken ayarları sizlere sunuyoruz.

iphone alarm nerede

İphone kullanımı sağlıyor ve telefonunuzdan alarm kurmak istiyorsanız bu durumda cihazınızın ana menü ekranına geliyoruz. Sonrasında menü ekranında yer almakt aolan ”Saat” ikonu göreceksiniz. Buraya tıklayarak içine giriş yapıyoruz.

Sonrasında alt kısımda bulunan ”Alarm” sekmesinin içerisine giriş yapıyoruz. Beraberinde sol üst tarafta bulunan ”Düzenle” ikonuna tıklıyoruz. Buradan sabah hangi saatte uyanmak istiyorsanız o saat dilimini kendinize uygun olacak şekilde belirleyerek ”Kaydet” ikonuna tıklamanız yeterli olacaktır. Tabi eğer her sabah aynı saatte uyanıyorsanız bu girdiğiniz alanda kurulu olarak saatin sağında bulunan tik işaretini sağa çekmeniz yeterli olacaktır.

Birlikte sağladığımız işlem aşamaları sonrasında iphone alarm kuramıyorum gözükmüyor sorunumuz ortadan kalkmış ve artık alarm kurulmuş olacaktır. Hala daha sorun varsa telefonu kapatıp açmanız gereklidir. Ya da sizin mevcutta var olan saatin güncellemesi yapılması gerekiyordur. İyi gezintiler dilerim.

iphone alarm kuramıyorum gözükmüyor, alarm gözükmüyor, alarm kurulmuyor, iphone alarm nerede, iphone alarm kurulmuyor, iphone alarm yok

iphone alarm kuramıyorum gözükmüyor, alarm gözükmüyor, alarm kurulmuyor, iphone alarm nerede, iphone alarm kurulmuyor, iphone alarm yokiphone alarm kuramıyorum gözükmüyor, alarm gözükmüyor, alarm kurulmuyor, iphone alarm nerede, iphone alarm kurulmuyor, iphone alarm yok

 

 

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here